موضوعات داغ

طرح پیش‌فروش اطلس ویژه متقاضیان نوبت دوم سامانه یکپارچه + جدول آذرماه ۱۴۰۲

عکس مطلب اول

طرح پیش‌فروش خودرو اطلس مخصوص آن دسته از مشتریان عادی است که در دومین طرح جامع عرضه در سامانه یکپارچه خودرو (خردادماه ۱۴۰۲) برای ثبت‌نام اولیه اطلس اقدام کرده‌اند و در تاریخ ۲۱ آذرماه، پیامکی از سوی خودروساز مبنی بر واریز وجه و ثبت‌نام برای آن‌ها ارسال شده است.

شرایط فروش اطلس از نوع پیش‌فروش با قیمت قطعی است. به عبارت دیگر، قیمت نهایی اطلس در زمان تحویل مشخص می‌شود و بهای پرداختی در واقع نوعی پیش‌پرداخت به حساب می‌آید.

قیمت فعلی اطلس G حدود ۴۰۶ میلیون تومان اعلام شده است. بنابراین افرادی که پیامک دعوت به ثبت‌نام را دریافت کرده‌اند می‌بایست نصف این مبلغ، یعنی حدود ۲۰۳ میلیون تومان را به حساب خودروساز واریز کنند. تحویل خودروها به تیر و مرداد سال آینده موکول شده است.

اطلس به عنوان یکی از جدیدترین محصولات سایپا، نسخه بهبودیافته و در حقیقت فیس‌لیفت کوییک به شمار می‌آید که علاوه بر ارتقای کیفیت ساخت، از موتور قدرتمندتری استفاده می‌کند. این خودرو در ۴ تیپ متفاوت روانه بازار می‌شود که تیپ‌های دنده‌ای دارای پسوند S و G و تیپ‌های اتوماتیک دارای پسوند L‌ و E هستند. جزئیات مربوط به این طرح پیش‌فروش را در ادامه مشاهده می‌کنید.

شرایط پیش‌فروش اطلس در آذرماه ۱۴۰۲

نام محصولمبلغ پیش‌پرداخت قیمت خودروموعد تحویل
اطلس G۲۰۳.۳۰۷.۰۰۰ تومانمطابق قیمت روز خودرو در هنگام تحویلتیر و مرداد ۱۴۰۳

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/9/23
با سلام ، ساینا دوگانه GX کی اعلام می کنند شرکت سایپا ،با تشکر