موضوعات داغ

بی‌وای‌دی سانگ پلاس؛ پلاگین هیبریدی جدید بهمن موتور در راه است

عکس مطلب اول

با رواج روزافزون خودروهای پلاگین هیبریدی در ایران، زمزمه‌های افزودن یکی از محصولات پرطرفدار BYD به سبد کالاهای بهمن موتور به گوش می‌رسد. بی‌وای‌دی بدون شک جزو پیشگامان اصلی حوزه برقی سازی در جهان است و محصولات الکتریکی و نیمه الکتریکی این شرکت از کیفیت و اطمینان کافی برخوردار هستند. سانگ پلاس شاسی بلند جذاب BYD در آینده نزدیک به خانواده برند BM Cars‌ اضافه می‌شود.

سانگ پلاس چهره‌ای فانتزی و چشم‌نواز داشته و از سبک طراحی «روح اژدها» پیروی می‌کند. عنصر پنجه اژدها در گرافیک چراغ‌های جلو، جلوه بصری این سبک را به خوبی به تصویر می‌کشد.

سانگ پلاس

بی‌وای‌دی پلاس همچنین کابین لوکس و جاداری را در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد و فضایی برگرفته از درک زیبایی اژدها در تفکر آسیایی را در ترکیب با ظرافت و فناوری‌های پیشرفته به نمایش می‌گذارد.

محصول وارداتی آینده بهمن موتور در زیر کاپوت به پیشرانه پلاگین هیبریدی مجهز است که شامل موتور ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی و یک موتور الکتریکی می‌شود. موتور بنزینی قادر به تولید ۱۱۰ اسب بخار قدرت و ۱۳۵ نیوتن متر گشتاور است. دو نوع موتور الکتریکی برای این پیشرانه عرضه شده که قدرت و گشتاور یکی از آن‌ها به ۱۷۷ اسب بخار و ۳۱۶ نیوتن متر و قدرت و گشتاور دیگری به ۱۹۴ اسب بخار و ۳۲۵ نیوتن متر می‌رسد. بدین ترتیب، سانگ پلاس در دو نسخه ۳۰۴ و ۲۸۷ اسب بخاری در بازار جهانی عرضه شده است، هرچند هنوز مشخص نیست بهمن موتور کدام گزینه را برای بازار داخلی انتخاب می‌کند.

کابین BYD Song Plus

به عنوان یک خودروی نسبتا لوکس، BYD Song Plus شامل امکانات و تجهیزات متنوعی است که از جمله آن‌ها می‌توان به سیستم‌های ABS، EBD، BAS، ESC، ترمز پارک برقی به همراه اتوهلد، کروز کنترل، سیستم هشدار برخورد از جلو، سیستم هشدار خروج از خط، سنسور نور، سنسور باران و ... اشاره کرد. قیمت این خودرو در بازار جهانی از ۲۱ هزار دلار آغاز می‌شود.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد