موضوعات داغ

نگاهی به طراحی آریزو 8 فونیکس، محصول جدید مدیران خودرو برای بازار ایران + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

بخش اول: زبان طراحی

در میان محصولات پرتعداد مدیران خودرو، محصول دیگری از برند فونیکس در راه بازار ایران است. سدان آزیزو 8 به عنوان پرچمدار لوکس آینده این برند در بازار کشورمان برای بهبود سطح کیفی محصولات این شرکت قرار است بزودی با بازار آید و از جدیدترین زبان طراحی برند چری برخوردار است

آریزو 8 فونیکس

زبان طراحی: به درخشش آب

پروژه آریزو 8، اقدام پیشگامانه دیگری از فونیکس است که به عنوان پرچدار وسایل نقلیه لوکس شهری (سدان) این برند قرار خواهد گرفت. این محصول به طور یکپارچه زبان برند فونیکس را مجسم می‌کند. این سدان نوید یک تجربه رانندگی بهتر را می دهد و خود را به عنوان معیاری برای خودروهای پرچمدار این برند معرفی می کند. آریزو 8 با تمرکز بر ارائه امکانات بیشتر، به طور خاص، سطح بالاتری از مشتریان را هدف قرار داده و با افزایش استاندارد در تجربه‌های حمل و نقل، کیفیت بازار خودروهای فونیکس را ارتقا می‌دهد.

آریزو 8 با توجه به جایگاه خود به‌عنوان یک پرچمدار، بر سلیقه و سبک سطح بالاتری از مشتریان تأکید دارد. آریزو 8 با طراحی بیرونی خود، سبک زندگی بیزینس را به طور کامل تفسیر می‌کند و در تلاش است تا انتظارات راننده را برای یک سدان رده بالا برآورده کند. آریزو 8 در بخش طراحی با زبان طراحی «به درخشش آب» زیبایی پویای آب را با جریان درخشان نور ترکیب می‌کند و فضایی هنری و جالب را ایجاد می‌کند. مانند "RIZO" در اسپانیایی به معنی «قطره آب»، امواج روی بدنه آریزو 8 از عنصر آب الهام می‌گیرد و به طور یکپارچه حس امواج متلاطم را با موج‌های آرام ترکیب می‌کند.

آریزو 8

طراحی داخلی: تلاش برای لوکس بودن و نوآوری

در فضای درونی آریزو 8 وجود نمایشگرهای دوگانه 12.3 اینچی معلق و فرمان سه پره با کف تخت، نظر علاقمندان به فناوری پیشرفته را به خود جلب می‌کند. نور محیطی یکپارچه و رقص آن با ریتم رانندگی و موسیقی، کابین را به سطحی مناسبی لوکس بودن ارتقا می دهد.

نوآوری در پنل جلوی صندلی سرنشین مشهود است. صندلی‌های چرم این محصول در مقایسه با محصولات قبلی در سطحی بالاتر قرار دارد و پرستیژ این مجموعه را مضاعف می‌کنند.

ویژگی‌های لوکس آریزو 8 تنها به ابعاد زیبایی‌شناختی محدود نیست. پیشرفت‌های تکنولوژیک این محصول، قابلیت تمیزشوندگی، سیستم پخش عطر پیشرفته و تصفیه هوشمند هوا، یک کابین C-Pure ایجاد کرده است.

آماده برای افزایش انتظارات

آریزو 8 گواهی بر اهمیت فونیکس برای مفهوم طراحی و الهام گرفته از جریان آب جاری است و پویایی طبیعی و جذابیت نسل جدید 0.2 HDS (Hydro Dynamic Surfacing) را انعکاس می‌دهد. این طراحی، پاسخی بی نقص به نیاز آنهاست که روح لاکچری را دنبال می‌کنند. آریزو 8 در واقع ترکیبی از زیبایی‌شناسی و فناوری است که آن را به گزینه قابل توجه در بازار سدان‌ها تبدیل خواهد کرد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد