موضوعات داغ

حضور محصولات تجاری سبک و سنگین گروه بهمن در نمایشگاه حمل و نقل 1402 + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

گروه بهمن به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده محصولات خودرویی اعم از سبک و سنگین در نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک تهران 1402 حضور پیدا کرده است.

«هفتمین نمایشگاه حمل‌و نقل، لجستیک و صنایع وابسته» از روز گذشته مصادف با دوشنبه 27 آغاز و تا روز چهارشنبه 29 آذر از ساعت 10 تا 18 در محل مصلی امام خمینی(ره) تهران ادامه خواهد داشت و این شرکت با طیف گسترده ای از محصولات تجاری سبک و سنگین و همچنین زیرمجموعه وارداتی خود یعنی BM cars به این نمایشگاه مهم حوزه حمل و نقل عمومی آمده است.

یکی از محصولات برجسته بهمن دیزل، کشنده امپاور BD500 با امکانات برتر و قدرت بالا است. همچنین، کامیون امپاور BD300 کمپرسی، فورس 12 تن، و فورس 6 تن که در زمینه آتش‌نشانی و حمل زباله نیز به کار می‌روند، نمونه‌های دیگری از تنوع و کاربردی بودن محصولات این گروه هستند.

در این نمایشگاه، بهمن دیزل کشنده بایک X9 با توان 560 اسب بخار را به مخاطبان عرضه کرده است. این کشنده با امکانات مدرن و توان بالا، به عنوان یکی از پرقدرت‌ترین و پیشرفته‌ترین کشنده‌های موجود در بازار ایران مطرح می‌شود.

محصولات تجاری سبک و سنگین گروه بهمن

همچنین، شرکت سیبا موتور با معرفی سری J6 و J7 از محصولات خود در زمینه خودروهای لجستیکی، پیشرفت خود را نشان می‌دهد. این شرکت با آغاز فروش سری J6 و اعلام طرح عرضه سری J7 به بازار، به تدریج جایگاه خود را در این صنعت تقویت کرده است.

گروه بهمن موتور ون اینرودز، وانت کاپرا و پیکاپ G9 را در این نمایشگاه به مخاطبان معرفی کرده است. این خودروها با قابلیت مانور بالا و توانایی بارگیری در کاربردهای لجستیکی، گزینه‌های مناسبی برای نیازهای مختلف بازار هستند.

پیکاپ G9 بهمن موتور در نمایشگاه حمل و نقل

در نمایشگاه، تاکسی برقی E-QM5 نیز به عنوان مدرن‌ترین تاکسی برقی بازار با بیش از 60 هزار دستگاه فروخته شده در چین، به توجه علاقمندان خود را جلب کرده است. این تاکسی با همکاری با BMCARS و شهرداری‌ها برای واردات به بازار ایران در مذاکرات قرار دارد و همچنین محصول بستیون T77 نیز در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.

شرکت اسنا، زیرمجموعه گروه بهمن، با حضور اتوبوس 18متری خود در نمایشگاه نشان می‌دهد که با استفاده از دوربین‌های همه‌جانبه در داخل و خارج اتوبوس، امنیت و رفاه راننده و مسافران را بهبود بخشیده است.

گروه بهمن دوچرخ نیز با ارائه جدیدترین محصولات موتورسیکلت‌های برقی و بنزینی خود در نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک حضور یافته است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد