موضوعات داغ

حضور آرین دیزل در نمایشگاه تخصصی سلامت، ایمنی و محیط زیست پارس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

آرین دیزل به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خودروهای تجاری و سنگین در ایران، قرار است در سومین دوره نمایشگاه تخصصی سلامت، ایمنی و محیط زیست پارس حضور یابد. این نمایشگاه ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در تاریخ 11 الی 13 دی ماه سال جاری در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه برگزار می‌شود و ساعت بازدید از این نمایشگاه 15 تا 21 اعلام شده است.

آرین دیزل پیش از این نیز در نمایشگاه‌های مختلف شرکت کرده و محصولات متنوع خود را به همراه کاربری‌های تجاری آن‌ها به نمایش گذاشته است. حضور این شرکت در نمایشگاه‌ها همواره مورد توجه بازدیدکنندگان بوده است.

قرار است در نمایشگاه پارس، آرین دیزل محصولات خود یعنی محصولات شکموتو سری X5000 را نیز به نمایش بگذارد. کشنده شکموتو X5000 در مدت کوتاهی که از عرضه آن می‌گذرد، به دلیل کیفیت بالا، خدمات گسترده پس از فروش و قدرت مناسب، موفق شده جایگاه خوبی در بازار کشنده‌ها کسب کند.

حضور آرین دیزل در این نمایشگاه تخصصی می‌تواند فرصت برای معرفی محصولات این شرکت به ویژه مدل جدید X5000 باشد. همچنین ارتباط مستقیم آرین دیزل با مشتریان حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی می‌تواند به شناسایی بهتر نیازهای آن‌ها و توسعه محصولات متناسب با این صنایع کمک کند.

بنابراین انتظار می‌رود حضور آرین دیزل در نمایشگاه منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منجر به معرفی هرچه بیشتر توانمندی‌های این شرکت خودروساز و تقویت روابط آن با بخش‌های صنعتی کشور شود.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد