موضوعات داغ

عرضه محصولات آفرودی لوکانو در ایران، تحول در بازار کراس اوورهای کشور

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

به نظر می رسد محصولات LUCANO با توجه به ظاهر کلاسیک آفرودی و باطن مدرن خود در بازار ایران بسیار مورد توجه واقع گردد .

با توجه به اینکه این برند جوان و نوپا می باشد اما سابقه درخشان و پرقدرت شرکت مادر را با خود همراه دارد و در ضمن یک تیم مهندسی ، طراحی و تحقیق و توسعه بین المللی با تجربیات ارزنده و موفق در برند های مطرح جهانی هدایت برند LUCANO را در دست دارند .

LUCANO در در کنار طراحی کلاسیک و جذاب خود که ویژه یک خودرو آفرودی می باشد از سیستم هوشمند رانندگی جاده ای ARDIS بهره می برد . که به توانایی و مدیریت حرکت خودرو کمک بسیار می کند . همچنین این خودرو به لحاظ تست های ایمنی دارای 5 ستاره بین المللی می باشد که به معنی داشتن یک خودروی کامل ایمن و قدرتمند می باشد .

عرضه محصولات آفرودی لوکانو در ایران

با LUCANO می توانید نوع رانندگی خود را انتخاب کنید طوری که 7 گزینه برای شما در نظر گرفته شده تا در هر مسیری نهایت لذت خود را ببرید .

با طراحی محصولات LUCANO و تنوع و کاربردی بودن آنها در کنار ایمنی و جذابیت قطعا کاربران در طول استفاده بلند مدت به کیفیت و قدرت این نام تجاری جدید پی خواهند برد .

لوکانو از یک طراحی اصیل آفرودی بهره می برد و می تواند با توجه به همه جوانب که یک محصول موفق باید داشته باشد توجه علاقه مندان به خودرو های آفرود با طرح اصیل و تکنولوژی نوین را در بازار ایران به خود جلب نماید .

به زودی باید منتظر عرضه این محصول جذاب به بازار ایران باشیم . تا به عنوان یک برند و خودروی لیدر و تاثیرگذار شناخته شود .

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد