موضوعات داغ

ب ام و 318 مدل 2024 به ایران می آید، ثبت نام خودروهای وارداتی ب ام و پرشیا خودرو برای جانبازان

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

پیرو آیین‌نامه اجرایی بند و تبصره 7 ماده واحده قانون بودجه 1402 شرایط خرید خودرو ویژه جانبازان فراهم شده و همچنین خودروهای ب ام و و مینی در مدل‌های 2024 توسط شرکت پرشیا خودرو ویژه این طرح در سامانه قرار گرفته است.

جانبازان مشمول این طرح می‌توانند براساس زمان‌بندی اعلام شده ظرف ٩ روز، برای ثبت‌نام خودروی وارداتی خود از بین محصولات BMW و MINI مورد نظر خود اقدام کنند.

افراد مشمول این طرح جهت انجام مراحل اولیه ثبت نام خودروهای ب ام و و مینی از تاریخ چهارم بهمن‌ماه می‌توانند به سایت سامانه مراجعه کنند.

پس از انجام ثبت نام برای جانبازان مشمول از طریق ارسال پیامک اطلاع‌رسانی می‌گردد.

لازم به ذکر است، ثبت‌نام جانبازان در سه سطح جانبازی شامل جانبازان ۷۰ درصد ویژه با سقف ارزش‌ خودروی وارداتی تا ۳۵ هزار یورو و سایر جانبازان ۷۰ درصد با سقف ارزش ۳۰ هزار یورو و جانبازان ۵۰ الی ۶۹ درصد با سقف ارزش ۲۵ هزار یورو به ترتیب از تاریخ چهارم تا پنجم برای سطح یک و از تاریخ ششم تا هفتم برای سطح دو و از تاریخ هشتم تا دهم بهمن‌ماه برای مشمولین سطح سه انجام می‌گردد.

ویرایش ثبت نام و انتخاب خودروهای وارداتی در سامانه به مدت سه روز برای جانبازان مشمول فعال خواهد شد.

بدیهی است انجام ثبت نام اولیه و انتخاب خودرو در سامانه به منزله واردات قطعی نبوده و مراحل بعدی از طریق مراجع ذی صلاح اطلاع‌رسانی خواهد شد.

افرادی مشمول این طرح جهت انجام مرحله مقدماتی ثبت‌نام خرید خودروهای ب ام و میتواند به آدرس زیر مراجعه کنند

https://janbazan.saleauto.ir/cars/0022/239

جانبازان الزاما در زمان بندی تعیین شده مجاز به ثبت نام در سامانه می‌باشند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد