موضوعات داغ

بزرگترین و مجهزترین تعمیرگاه تخصصی ترمیم بدنه خودرو با نگین سرویس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

در اقدامی منحصر به فرد شرکت رنو پارت اولین تعمیرگاه تخصصی ترمیم بدنه خودرو (صافکاری، نقاشی و PDR) در شهر تهران با برند نگین سرویس را در محیطی مسقف به مساحت 2200 متر مربع و با بیش از 25 جایگاه اختصصای ترمیم بدنه افتتاح کرد.

این تعمیرگاه دارای تجهیزات با تکنولوژی روز دنیا شامل اتاق رنگ مدرن، اتاق آستر مجزا، دستگاه ساخت رنگ به طور دقیق و سیستمی، دستگاه شاسی کشی اتوماتیک می باشد و پرسنل این مجموعه با سالها سابقه در امر ترمیم و سرویس خودرو های خارجی وارداتی و تخصص کامل تعمیر و سرویس خودرو های وارداتی را دارا می باشند که از نقات قوت نگین سرویس به شمار می رود.

از دیگر نقاط قوت این مرکز هماهنگی کامل با بیمه های اصلی و معتبر کشور که با توافقات انجام شده توسط شرکت های بیمه و نگین سرویس تعرفه خدمات ارائه شده کامل طبق قیمت مصوب جاری بیمه ها می باشد به طوریکه مشتریان محترم علاوه بر اینکه خدمات استاندارد و با کیفیت دریافت می کنند هیچ هزینه مازادی را پرداخت نخواهند کرد و برای آسودگی و رفاه بیشتر مشتریان هزینه ها قابلیت پرداخت به صورت اقساطی را نیز خواهد داشت.

بزرگترین و مجهزترین تعمیرگاه تخصصی ترمیم بدنه خودرو با نگین سرویس

با مراجعه به مجموعه نگین سرویس کلیه امور اداری کارشناسی خسارت و سایر هماهنگی مورد نیاز با بیمه ها توسط کادر اداری تعمیرگاه انجام خواهد شد تا از سردرگمی و اتلاف وقت مشتریان در زمانی که ذهن مشتریان به شدت درگیر این مسائل است جلوگیری شده و آسودگی خاطر را بیش از پیش برای مراجعین نگین سرویس به ارمغان بیاورد.

این تعمیرگاه با توجه به سابقه طولانی مدت در امر سرویس دهی به خودروهای وارداتی، پذیرش تمامی خودروها به صورت مولتی برند را نیز دارا می باشد تا تمامی هموطنان از این امکانات ارزنده بهره مند گردند.

امید است با بروزرسانی مرحله به مرحله و ارتقا سطح خدمات نگین سرویس گامی بلند به سوی رضایت مندی و آرامش مشتریان در ترمیم بدنه خودرو و جبران خسارات تصادفات رانندگی برداریم.

تعمیرگاه تخصصی ترمیم بدنه خودرو با نگین سرویس

تلفن نوبت دهی نگین سرویس: 02175043000 - 02176902020

آدرس: تهران، خیابان دماوند (شرق به غرب)، بعد از باباییان، لاین کندرو خیابان ظهیری، تعمیرگاه مرکزی نگین سرویس

مسیریابی در گوگل: تعمیرگاه مرکزی نگین سرویس

www.negin-service.com

اینستاگرام:

renaultpart1

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد