موضوعات داغ

رشد ۳۸ درصدی فروش شرکت زامیاد، عملکرد مناسب زامیاد در ده ماهه 1402

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

شرکت زامیاد با اجرای راهبُردهای ابلاغی گروه سایپا، بار دیگر توانست در امتداد تولید مستمر و بازاریابی و فروش هدفمند گامی مثبت در جهت اعتماد سهام‌داران خود بردارد.

شرکت زامیاد در عملکرد یک‌ماهه منتهی به ۳۰ دی‌ماه امسال بیش از ۴۳ هزار میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۹ درصد رشد داشته است.

بنابراین گزارش، شرکت زامیاد توانسته است با فروش محصولات خود تا پایان دی ماه، ۱۸۹ هزار میلیون ریال درآمد کسب کند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۸ درصد رشد داشته است.

شایان‌ذکر است، در سال جاری، محصولات سبک تجاری شرکت زامیاد از جمله وانت پادرا پلاس با انواع کاربری، وانت زامیاد و پیکاپ های زاگرس و کارون مورد استقبال بازار تقاضا قرار گرفته است.

گفتنی است، توجه به نهادینه‌کردن فرهنگ مشتری‌مداری به‌خصوص تنوع در خدمات به مشتریان در کنار حفظ و ارتقاء کمی و کیفی محصولات از جمله اولویت‌هایی است که در شرکت زامیاد به آن توجه ویژه‌ای شده و در دستور کار قرار دارد.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/11/10
با سلام بنده یک دستگاه خودرو نیسان زامیاد به صورت اقساط از شرکت خریداری نمودم اما بعد از تحویل ودر راه خانه متوجه شدم خودرو صفر معیوب است ودیفراسیل ایراد شدید دارد وخودرو قابل استفاده نیست علیرغم اعلام موضوع به شرکت هیچ پاسخ قابل قبولی داده نشد و نهایتا بعد از اعتراض وشکایت الان سه روز است که در نمایندگی اقای شاپروری منتظر تعمیر است ایا این رشد تولید است یا ظلام در حق مشتری بدون چاره که دستش به هیچ جا بند نیست اگر عدالتی هست شما را به خداوند منان حواله میکنم تا عدالت را جاری کند