موضوعات داغ

حضور ماموت خودرو با محصولات فول آپشن در طرح فروش خودروهای جانبازان

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

پیرو برگزاری طرح پیش ثبت نام خرید خودروهای وارداتی ویژه جانبازان، سعید پهلوان، معاون فروش ماموت خودرو طی گفت و گویی با خودروبانک اعلام کرد: این شرکت با بهترین مدل‌های خودروهای وارداتی از برند رنو و فولکس واگن در طرح فروش خودروهای وارداتی ویژه جانبازان حضور پیدا کرده است.

پهلوان اظهار داشت: شرکت ماموت خودرو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت فعال در صنعت خودرو کشور، پیرو برگزاری طرح جدید فروش خودروهای وارادتی با سقف 25 تا 35 هزار یورو ویژه جانبازان 50 درصد به بالا، اقدام به عرضه خودروهایی از برند فولکس واگن و رنو در سامانه یکپارچه نموده است.

او در ادامه گفت: ما در گروه ماموت تنها به دنبال اسم و برند نیستیم و تلاش کردیم تا خودروهای وارداتی درنظر گرفته شده برای طرح ویژه جانبازان از فول آپشن‌ترین و کامل‌ترین مدل‌های ممکن این خودروها باشند.

او در انتها با اشاره به خودروهای انتخاب شده جهت واردات افزود: با توجه به همکاری شرکت ماموت خودرو با برندهای فولکس واگن آلمان و همچنین به تازگی رنو فرانسه، خودروهای فولکس واگن گلف، تیگوان و تاوندر (Tavender) از این برند معتبر آلمانی و از برند فرانسوی خودروهای رنو تلیسمان و رنو کولیوس به عنوان مدل‌های وارداتی طرح جانبازان در فول آپشن‌ترین حالت ممکن در نظر گرفته شده اند.

لازم به ذکر است در حال حاضر طرح فروش خودروهای وارداتی ویژه جانبازان بر اساس اولویت‌های اعلامی وزارت صمت در حال برگزاری است و جانبازان می‌توانند بر اساس اولویت‌بندی‌های اعلام شده در این طرح شرکت کنند.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1402/11/13
پس چرا این خودرو ها نبود داخل سایت و چیزای دیگ بود کلا