موضوعات داغ

کامیونت فوتون فورلند محصول جدید گروه بهمن در راه بازار ایران + عکس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

گروه بهمن به عنوان یکی از بزرگترین خودروسازان خصوصی کشور در نظر دارد تا یک محصول جدید در سگمنت خودروهای کامیونت عرضه کند و خودرو فوتون فورلند به عنوان جدیدترین محصول تجاری نیمه سبک گروه بهمن در حال گذراندن مراحل فنی و قانونی است. مشخصات فنی این خودرو برای بازار کشورمان هنوز منتشر نشده است.

کامیونت Foton Forland از محصولات گروه بهمن است که در بخش حمل و نقل بار سبک فعالیت خواهد کرد. این محصول بازار کشور مبدا یعنی با یک پیشرانه بنزینی عرضه می‌شود و با قدرت موتور 136 اسب بخار و گشتاور 210 نیوتن متر، از ظرفیت مناسبی برای انتقال بار تا 3.5 تن برخوردار است. موتور این خودرو از نوع 4 سیلندر با حجم زیر 4 لیتر بوده و سوخت مصرفی آن بنزین است.

سیستم انتقال نیرو این کامیونت از نوع اتوماتیک 6 دنده به همراه یک دنده عقب است که امکان تعویض دنده را بدون قطع کامل جریان نیرو فراهم می‌آورد. از دیگر ویژگی‌های این خودرو می‌توان به سیستم ترمز ضد قفل (ABS) و سیستم چندرسانه‌ای اشاره کرد.

کامیونت فوتون فورلند محصول جدید گروه بهمن در راه بازار ایران

طراحی ظاهری Foton Forland با ابعاد 5995 در 2000 در 2200 میلی‌متر، آن را به یک کامیونت کامل تبدیل کرده است. فضای بار با طول 4.2 متر و پهنای 1.85 متر ظرفیت قابل توجهی را در اختیار قرار می‌دهد. فوتون فورلند دارای یک ردیف صندلی و ظرفیت 2 سرنشین است. وزن ناخالص خودرو 5 تن و ظرفیت حمل بار 3.5 تن اعلام شده است.

سیستم تعلیق فوتون فورلند از نوع فنر شمش 3/3+2 و رینگ‌های 185R15LT 6PR از دیگر مشخصات فنی این کامیون هستند. حداکثر سرعت آن 110 کیلومتر بر ساعت و مصرف سوخت آن بر اساس استاندارد یورو 6 است.

گروه بهمن به عنوان مونتاژکننده فوتون فورلند ، از شبکه خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار است و این محصول که در بخش حمل و نقل بار سبک و سریع مورد استفاده قرار می‌گیرد، با ترکیب مناسب ویژگی‌های فنی و کاربردی و همچنین شبکه خدمات گروه بهمن می‌تواند گزینه مناسبی برای فعالان این حوزه باشد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد