موضوعات داغ

آغاز اجرای طرح امداد نوروزی 1403 بهمن موتور از 25 اسفند

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

طرح امداد نوروزی بهمن موتور از 25 اسفند 1402به مدت 19 روز تا 14 فروردین اجرا خواهد شد.

این طرح با کمک ۸۵ عاملیت حاضر و اسکان ۱۱۰ امدادگر در شهرهای متفاوت و در مسیرهای مواصلاتی اجرا خواهد شد؛ بر این اساس واحدهای امدادی خودروهای بهمن به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی هستند.

طرح امدادی ویژه نوروز 1403 از 25 اسفند تا 13 فروردین به مدت 15 روز (عاملیت ها از تاریخ 29 اسفند به مدت 14 روز) اجرا می‌شود و طی آن تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی‌های بهمن‌‌موتور از ساعت 8 الی 17:30 به صورت کشیک آماده ارائه خدمات به مشتریان این گروه صنعتی خواهند بود.

به مشتریان توصیه می‌شود از خدمات امدادی متفرقه و بدون مجوز استفاده نکنند؛ زیرا دریافت تعمیرات متفرقه می‌تواند منجر به بروز مشکلاتی از‌ جمله به‌ کارگیری قطعات غیراستاندارد و دریافت هزینه‌های سنگین باشد. شرکت بهمن‌موتور تلاش دارد در تمامی مسیرها، دسترسی به خدمات تضمین‌شده را فراهم کند.

گفتنی است هم‌وطنان می‌توانند در صورت نیاز به خدمات امدادی از طریق شماره ۴۸۰۲۷-۰۲۱ داخلی ۱ برای ارتباط با کارشناسان مرکز پیام امداد تماس بگیرند، همچنین می توانند از طریق وب‌سایت و نرم‌افزار گروه بهمن خدمات امدادی خود را ثبت کنند؛ البته فهرست نمایندگی‌های گروه بهمن در وب‌سایت این شرکت به نشانی www.bahman.ir اعلام شده است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد