موضوعات داغ

تویوتا کرولا اکتیو اسپرت با ظاهری تهاجمی و تغییرات شاسی در ژاپن + عکس

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
عکس مطلب اول

تویوتا کرولا 2024 با اضافه شدن تریم جدید اکتیو اسپرت در بازار ژاپن عرضه شد. این نسخه ویژه ظاهر اسپرت‌تر، تجهیزات بیشتر و سیستم تعلیق چابک‌تری را برای کرولا به ارمغان می‌آورد.

تویوتا کرولا اکتیو اسپرت در مدل‌های سدان و استیشن موجود است، بنابراین مدل هاچ‌بک کنار گذاشته شده است. هر دو مدل به لطف سپر جلوی بازطراحی شده با دریچه‌های مصنوعی در کناره‌های ورودی بزرگ مرکزی که شبیه به فیس‌لیفت GR یاریس هستند، از نسخه‌های دیگر متمایز می‌شوند. آن‌ها همچنین دارای لوگوی اکتیو اسپرت، رنگ مشکی پیانویی در سراسر بدنه و چرخ‌های آلیاژی 17 اینچی مشکی هستند. این مدل فقط با رنگ‌های سفید، سیاه و خاکستری قابل سفارش است که می‌تواند با سقف مشکی ترکیب شود.

لوگوی اکتیو اسپرت روی درب عقب اختیاری است. به طور کلی، تغییرات ظاهری این مدل کامپکت را بدون کپی‌برداری از پرچمدار هات‌هچ GR کرولا، اسپورت‌تر از نسخه عادی نشان می‌دهند.

در داخل، تویوتا یک جفت صندلی جلوی اسپرت اضافه کرده است که دارای پشتی سر یکپارچه و تکیه‌گاه‌های برجسته است. صندلی‌ها از جنس چرم مصنوعی با دوخت خاکستری هستند و همچنین شاهد تزئینات آلومینیومی هستیم که با کابین مشکی تضاد خوبی دارند. همین مواد روی داشبورد استفاده شده است و پدال‌های آلومینیومی و کفی‌های اختیاری هم به چشم می‌خورند.

تویوتا کرولا اکتیو اسپرت

با وجود ظاهر اسپرت، تویوتا کرولا اکتیو اسپرت هیچ پیشرفتی در عملکرد نسبت به مدل‌های استاندارد ندارد. این مدل از همان پیشرانه هیبریدی ۱.۸ لیتری بهره می‌برد. تنها ارتقای مکانیکی در مدل‌های دیفرانسیل جلو دیده می‌شود که از سیستم تعلیق جدید و فرمان بهینه برای تجربه رانندگی بهتر بهره می‌برند.

تویوتا کرولا اکتیو اسپورت در حال حاضر با قیمت ۲۰۷۰۳ دلار برای نسخه دیفرانسیل جلو و ۲۲۳۴۳ دلار برای نسخه تمام چرخ محرک در ژاپن قابل سفارش است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد