موضوعات داغ

شاسی بلند برقی هونگچی EHS7 در نمایشگاه خودروی پکن رونمایی می شود

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

در نمایشگاه خودروی شانگهای سال گذشته، کانسپت هونگچی E202 رونمایی شد؛ امسال در نمایشگاه خودروی پکن، نسخه تولیدی آن با نام EHS7 معرفی خواهد شد.

شاسی بلند EHS7 دومین خودروی سری انرژی نو هونگچی پس از سدان EH7 است و از بسیاری جهات می‌توان آن را نسخه شاسی‌بلند این خودرو دانست. نسخه‌های تک موتور و دوموتوره در دسترس خواهند بود و می‌دانیم که سیستم موتور دقیقاً همانند سدان است. این بدان معناست که نسخه محرک چرخ‌های عقب دارای یک موتور با حداکثر قدرت 253 کیلووات است، در حالی که نسخه چهارچرخ محرک یک موتور 202 کیلوواتی جلو را اضافه می‌کند. باتری‌ها نیز از شرکت کاتل هستند و اگرچه هنوز اندازه آن‌ها را نمی‌دانیم، اما حدس خوبی این است که دقیقاً همان اندازه‌های 75، 85 و 111 کیلووات ساعتی خواهند بود که در سدان ارائه می‌شود. حداکثر سرعت خودرو 200 کیلومتر بر ساعت است.

هونگچی EHS7

آنچه از تصاویر مشخص نیست این است که هونگچی EHS7 چقدر بزرگ است؛ طول آن 4925 میلی‌متر با عرض و ارتفاع به ترتیب 1950 و 1680 میلی‌متر است. فاصله محوری آن با 3000 میلی‌متر دقیقاً همانند EH7 است.

هونگچی EHS7 دارای ویژگی‌هایی از جمله سیستم شاسی ایمنی پیشرفته و معماری 800 ولت برای شارژ سریع خواهد بود. تصاویر ثبت وزارت صنعت نشان می‌دهد که برخی نسخه‌ها لیدار نیز دریافت خواهند کرد و انتظار می‌رود EHS7 دارای یک سیستم رانندگی هوشمند قابل توجه باشد.

از نظر طراحی، این خودرو تقریباً شبیه به کانسپت سال گذشته است و تنها تغییرات جزئی در جلو و عقب برای تولید انبوه صورت گرفته است. ستون‌های کناری سیاه در نسخه تولیدی اختیاری هستند.

تصاویر جاسوسی از داخل کابین

تصاویر جاسوسی از داخل کابین نشان می‌دهد که آن نیز تقریباً شبیه به کانسپت است، هرچند رنگ‌های آن چشمگیر نیست. سامانه نمایشگر پروانه‌ای احتمالاً مشابه با EH7 خواهد بود، بنابراین EHS7 نیز دارای صفحه لمسی 6 اینچی جلو آمپر، صفحه کنترل مرکزی 15.5 اینچی و نمایشگر واقعیت افزوده جلو آمپر خواهد بود. احتمالاً سیستم خودرو توسط تراشه اسنپدراگون 8155 کوالکام پشتیبانی می‌شود.

در محل نمایشگاه خودروی پکن نیز یک پوستر برای رونمایی هونگچی EHS7 دیده شده است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد