موضوعات داغ

مهلت واریز وجه مشتریان پژو پارس به مدت 3 روز تمدید شد + اطلاعیه

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

در پی درخواست برخی متقاضیان خودروی پارس که در فراخوان ایران خودرو ثبت نام کرده بودند، این شرکت خودروساز تصمیم گرفت تا مهلت واریز وجه قرارداد برای این دسته از مشتریان را به مدت سه روز دیگر تمدید کند. بر اساس اعلام رسمی ایران خودرو، پس از اتمام مهلت ده روزه اولیه، فرصت سه روزه جدیدی برای واریز وجه محصول پارس در نظر گرفته شده است که تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.

طبق گزارش‌های منتشر شده، مشتریانی که در فراخوان خرید خودروی پارس ایران خودرو شرکت کرده و جزو اولویت‌های فراخوان قرار گرفته‌اند، تا روز پنجشنبه، سیزدهم اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند تا نسبت به واریز وجه مبلغ قرارداد خرید این محصول اقدام کنند. شرکت ایران خودرو از طریق ارسال پیامک به مشتریان مشمول این فراخوان، آنها را از تمدید مهلت واریز وجه مطلع خواهد کرد.

این تصمیم ایران خودرو با هدف ایجاد فرصت کافی برای مشتریان فراخوان شده پارس جهت تامین و واریز وجه قرارداد اتخاذ شده است تا آنها بتوانند در این بازه زمانی اضافه شده، نسبت به تکمیل فرآیند خرید و انجام تعهدات مالی خود اقدام کنند.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1403/2/10
یادش بخیر تا چند سال پیش با مراجعه به نمایندگی ها و پرداخت پیش پرداخت و یا خرید نقدی بعداز مدتی ماشین تحویل می گرفتی.ایکاش مثل گذشته می شد