موضوعات داغ

مینی خودرو برقی جیلی با قیمت 418 میلیون تومان، پاندا گو کارت به زودی عرضه می شود

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

شرکت جیلی اعلام کرد که نسخه گو کارت از خودروی الکتریکی کوچک پاندا در تاریخ 9 می عرضه می‌شود. این خودرو از اواخر آوریل با قیمت 48,900 یوان (6,800 دلار) پیش‌فروش شده است. گو کارت به عنوان یک مدل مشتق از پاندا، ظاهر آن تغییر کرده و برد حرکتی 200 کیلومتر بر اساس استاندارد CLTC دارد.

جیلی این نسخه را به عنوان یک "کارت الکتریکی شهری کوچک" معرفی کرده است. از نظر ظاهری، این خودرو طراحی بدنه فعلی پاندا را حفظ کرده اما با افزودن دم "پرواز صوتی" شبیه به یک گو کارت، ظاهر ورزشی‌تری پیدا کرده است. رینگ‌های رنگی 14 اینچی بر روی گو کارت نصب شده‌اند.

همچنین ابعاد گو کارت 3150/1540/1685 میلی‌متر و فاصله محوری آن 2015 میلی‌متر است. در مقایسه با پاندا نایت، طول این خودرو 15 میلی‌متر بیشتر، ارتفاع آن 20 میلی‌متر بیشتر و عرض آن 25 میلی‌متر کمتر است. در مقایسه با پاندا معمولی، طول آن 85 میلی‌متر بیشتر، عرض آن 18 میلی‌متر بیشتر و ارتفاع آن 85 میلی‌متر بیشتر است.

پاندا گو کارت

همزمان، کابین خودرو طراحی مدل فعلی را حفظ کرده است؛ با یک صفحه نمایش باریک 9.2 اینچی، یک صفحه کنترل مرکزی 8 اینچی و یک فرمان D شکل.

از نظر امکانات هوشمند، ویژگی‌هایی مانند انتقال تصویر از گوشی به صفحه نمایش بدون سیم، کنترل از راه دور (کولر، صندوق عقب)، استعلام وضعیت خودرو از راه دور، کنترل صوتی و سیستم ناوبری ارائه می‌شود.

علاوه بر این، با تا کردن صندلی‌های عقب، ظرفیت صندوق عقب تا 800 لیتر افزایش می‌یابد.

کابین خودرو جیلی پاندا گو کارت

سیستم محرکه متشکل از یک موتور الکتریکی با قدرت 30 کیلووات و گشتاور 110 نیوتن متر همراه با یک باتری لیتیوم-آهن-فسفات 17.03 کیلووات ساعتی است. دو حالت رانندگی عادی و ورزشی پشتیبانی می‌شود. حداکثر سرعت 100 کیلومتر بر ساعت است. همچنین امکانات شارژ سریع 22 کیلووات DC و شارژ آهسته 3.3 کیلووات AC موجود است. در حالت شارژ سریع، باتری از 30 تا 80 درصد در 30 دقیقه شارژ می‌شود. زمان شارژ آهسته استاندارد 4.5 ساعت است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد