تیونینگ سنگین بر روی پورشه پانامرا

شرکت تیونینگ FAB دیزاین به خاطر ظرافت شناخته نشده است، بلکه با چرخش 180 درجه ‌ای همانند منصوری، با ویرایشات سنگین بر روی طراحی ماشین‌ها شناخته می‌شود. حال در آخرین پروژه کاری خود با یک جراحی سنگین، به تقویت و ویرایش لوکس‌ترین خودروی پورشه، یعنی پورشه پانامرا پرداخته است.
با بسته‌ای که FAB دیزاین برای پورشه پانامرا ارائه کرده است، دیگر چیزی از چهره آرام پانامرا باقی نمانده و حالا با ورودی‌های بزرگ هوا، چراغ‌های عمدتا مشکی، سپری عضلانی در جلو، سپری ترکیبی ساخته شده از فلز و فیبرکربن در عقب، رینگ‌های بزرگ 22 اینچی آلیاژی نقره ای رنگ، گلگیرهای باد کرده بر روی چرخ جلو و عقب، خروجی‌های اگزوز سه گانه تیتانیومی و...، شاهد چهره‌ای عضلانی و هماهنگ با روحیات اسپرت آن هستیم.
برای داشتن این مشخصات بر روی پورشه پانامرا، FAB دیزاین برای کیت تقویتی بدنه آن قیمتی 40 هزار دلاری، برای مجموعه رینگ‌های آن قیمتی 11 هزار دلاری، برای سیستم صوتی سفارشی آن قیمتی 13 هزار دلاری و برای لهجه‌های طلایی آن هم قیمتی 4 هزار دلاری را در نظر گرفته است تا در مجموع بسته تقویتی ظاهر پانامرا در 85 هزار دلار خلاصه شود. حالا چرا؟ چون خودروی لوکسی به شمار می‌رود.
در زیر کاپوت این خودرو هم پیشرانه 4.8 لیتری هشت سیلندر قرار گرفته که در مدل استاندارد می‌تواند قدرتی 440 اسب بخاری تولید کند، اما پس از ویرایشاتی که FAB دیزاین بر روی آن انجام داده، حداکثر قدرتی تولیدی آن به 700 اسب بخار رسیده است که از طریق جعبه دنده‌ای 7 سرعته اتوماتیک PDK به خروجی منتقل می‌شود. با افزودن تقویت پیشرانه، بسته تقویتی FAB دیزاین به 115 هزار دلار خواهید رسید که خود تقریبا هزینه خرید یک دستگاه پورشه پانامرا است.

پورشه پانامرا فاب دیزاین

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران