همایش خودروهای آمریکایی در پیست آزادی

کلوپ خودروهای آمریکایی ایران روز جمعه ۱۴ آبان ماه اقدام به برگزاری همایش بزرگ خودروهای آمریکایی در محل پیست اتومبیلرانی مجموعه‌ی ورزشی آزادی نمود. مناسبت این همایش سالگرد پنجاه سالگی شورولت کامارو بود و با حضور تعداد زیادی از مالکان و علاقه مندان خودروهای آمریکایی برگزار شد.
در این همایش خودروهای مختلف آمریکایی از قبیل شورولت ایمپالا، شورولت نوا، بیوک اسکای لارک، کادیلاک سویل، کاپریس کلاسیک، پونتیاک GTO، بیوک سنچوری و چند دستگاه فورد موستانگ حضور داشتند.
همچنین تعدادی خودروهای اس یو وی آمریکایی همانند جیپ رانگلر، شورولت بلیزر و جیپ آهو نیز در این همایش حضور پیدا کرده بودند.
جذاب‌ترین بخش همایش نیز حضور نسل‌های مختلف کامارو در پیست آزادی بود که از مدل‌های مختلف Z28 تا مدل‌های SS را شامل می‌شدند و همگی در شرایط مناسبی نگهداری شده و جلوه‌ی بسیار زیبایی داشتند.
در ادامه شما را به دیدن تصاویر خودروبانک از این همایش دعوت می‌کنیم.
نظرات
 
 
 
زندیش کبیر 1395/8/16
به یاد داشته باشید که استقبال از خودروهای آمریکایی و کالاهای آمریکایی یعنی استقبال از شیطان و استکبار جهانی!!!!
soroush 1395/8/16
به این میگن همایش عالیه
نه همایش خودرو های چینی !!!
US lover 1395/8/16
خدایی اصالت و ابهت و نگاه کن!

ننگ به نیرنگ تو :| -_-

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران