دومین گردهمایی لیفان X50 اینبار در شهر رشت

دومین گردهمایی لیفان ایکس 50 توسط مسئول کانال و گروه لیفان ایکس 50 با همکاری نمایندگی 3409 در شهر رشت برگزار شد.این گردهمایی در 12 آذر ماه ساعت 14 در پارک دانشجوی رشت برگزار شد.در این گردهمایی نیز استقبال خوبی از سوی علاقمندان و مالکان صورت گرفت و تعداد قابل توجهی از خودروها شرکت کردند. نکته ی مثبت این گردهمایی همانند سری قبل حضور مالکان خودرو به همراه خانواده که محیط گردهمایی را صمیمی و خانوادگی کرده بود.لازم به ذکر است که اولین گردهمایی در 17 شهریور ماه در شهر تهران و با همکاری نمایندگی دیگری برگزار شده بود.
در این گردهمایی ، نماینده ی کرمان موتور با همراهی تیم خود حضور داشت و سعی شد به سوالات پاسخ داده شود و همچنین ماشین‌ها توسط تکنسین مربوطه توسط دیاگ مورد چک قرار گرفته و مشکلاتشان از طریق یادداشت به مالکان خودرها اطلاع داده شد، همچنین تخفیف های ویژه در کنار صدور کارت مخصوص برای هر یک از اعضای شرکت کننده در نظر گرفته شد. در انتها هم سخنرانی 5 دقیقه ای توسط مسئول برگزار کننده و همچنین مدیریت نمایندگی انجام و سپس عکاسی یادگاری و پذیرایی نیز صورت گرفت. در ادامه می‌توانید تصاویر تهیه شده از این گردهمایی را مشاهده کنید.
نظرات
 
 
 
رامتین حقیقی 1395/9/14
با تشکر از وب سایت خوب خودروبانک جهت انتشار عکس ها و گزارش کامل از این گردهمایی که به عنوان دومین گردهمایی در استان گیلان و در شهر رشت برگزار شد....

سپاس از همه ی دوستانی که در این گردهمایی با حضورشان در هرچه با شکوه تر شده گردهمایی نقش مهمی داشتن.

به امید برگزاری گردهمایی دیگر و با شکوه تر ....
  • رضا 1395/9/14
    باشکوه؟؟؟؟؟!!!!!جمعا چند تا لیفان تو عکس ها میبینید؟؟؟
  • سلام 1395/9/16
    بوشو بوشو من ترا نخواهم لیفانی من ترا نخواهم، چینیی من ترا نخواهم. آخر قوربان جان آن تعداد هم که تو رشت خریدند روشان نشه که بیان اعلام کنند. فوقش میگن یکی ایشان را بدهکار بوده و به عوض این را گرفتند
آرین 1395/9/14
نمیدونم منظور شما از باشکوه چیه ولی من خودم اونجا بودم ده دوازده تا لیفان بیشتر نبود.واسه من حتی این سوال پیش اومد که از این ماشین تو خود رشت بیست تا فروخته نشده یعنی؟؟با توجه به این که پلاک تعداد زیادی از ماشین ها رشت نبود.ظاهرا از این ماشین استقبال نشده که علتش میتونه قیمت بالای خودرو و لوازم یدکی و همچنین نبود آپشن ها باشه
الی 1395/9/14
من شش ماهه این ماشینو دارم عالیه..کاش از این گردهمایی ها شیراز هم برگزار میشد
آرین 1395/9/14
خودرو بانک جان نظر من خار داشت منتشر نکردید؟؟؟باید ازتون تشکر میکردم تا منتشر میکردید؟؟؟متاسفم که فکر میکردم مستیلید
آرین 1395/9/14
خودرو بانک جان نظر من خار داشت منتشر نکردید؟؟؟باید ازتون تشکر میکردم تا منتشر میکردید؟؟؟متاسفم که فکر میکردم مستیلید
vahid 1395/9/15
ممنون عالی
vahid 1395/9/15
سلام.یارو اون وسط توهم رهبر اکستر زده.خخخخ.
احسان 1395/9/15
یه سوال به ذهن من اومد که خواستم بپرسم. آخه رشتی ها که جز منطقه آزاد انزلی هستند و می تونن ماشین های روز رو با قیمت مناسب بخرن، چرا ماشین چینی می خرند؟
kian 1395/9/15
اونقدری که این چینی سوارا تو ایران گرد همایی میذارن خودرو های کلاسیک سوار تو اروپا نمیذارن .موندم اینا میخواهند چه چیزی رو به دیگران یاداوری کنند؟ افتخار و شکوه خریدن ماشین چینی ؟ یا.....؟
مسعود 1395/9/15
مگه رشتیا نمیتونن ماشین منطقه ازاد برونن که رفتن چینی بنجل خریدن!!؟؟؟
vahid 1395/9/16
هر وقت میبینمش تست موسی که خود خودرو بانک انجام داد یادم میوفته

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران