تسلا و استخدام مهندس اپل

تسلا موتورز اعلام کرد که این شرکت کریس لتنر را به عنوان مسئول پروژه‌ی سیستم رانندگی خودکار تسلا موسوم به اتوپایلوت استخدام کرده است.
لتنر یکی از مهندسان سابق کمپانی اپل است که ۱۱ سال گذشته را مسئولیت تولید زبان برنامه نویسی سوئیفت را برای ساخت برنامه های پلتفرم اپل بر عهده داشت.
لنتر حالا جایگزین ژینا حسین خواهد شد که او قبلا به طور همزمان معاونت پروژه‌ی SpaceX را نیز بر عهده داشت، حالا حسین می‌تواند با تمرکز بالاتری روی پروژه‌ی هوافضایی SpaceX کار کند. تسلا هنوز اعلام نکرده است که کریس لتنر از چه زمانی کار خود در این شرکت را آغاز خواهد کرد.
اقدام تسلا در استخدام این مهندس نرم افزار سطح بالا و حرفه ای نشان دهنده ی عزم این شرکت برای ارتقای جایگاه خود در بخش سیستم های رانندگی خودکار است.
این شرکت به تازگی از جدیدترین ورژن سیستم رانندگی خودکار خود رونمایی کرده است و آن را بر روی ۱۰۰۰ دستگاه اولیه از مدل هایش قرار داده است. سیستم اتوپایلوت ۲ فعلا تنها در سرعت های پایین کار می‌کند و شرکت فعلا در حال جمع آوری داده های بدست آمده از این سیستم است تا سرانجام نسخه ی نهایی آن را برای مشتریان جدید عرضه کند.
نظرات
 
 
 
پارسا 1395/10/23
Apple or opel
علی 1395/10/24
سیستم اتو پایلوت ریسک بسیار بزرگيه،چون در تصادفات مقصر اصلی خود شرکت تولید کننده خواهد بود،البته شاید قانون جدیدی برای این نوع خودروها وضع کنند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران