گران ترین بنتلی دنیا چقدر قیمت دارد؟

معمولا وقتی صحبت از گران قیمت‌ترین محصول یک شرکت خودروسازی می‌شود، همه به فکر لوکس‌ترین و یا قوی‌ترین و سریع‌ترین محصول تولیدی این شرکت خودروساز می‌افتند، ولی غافل از اینکه معمولا گران قیمت‌ترین محصول یک شرکت مربوط به مدل‌های کلاسیک آن می‌شود که هنوز تمیز و سرپا هستند و با قیمت‌های گزاف چند میلیون دلاری به فروش می‌رسند که در این زمینه فراری 250 GTO با قیمتی بیش از 56 میلیون دلار رکورد دار گران قیمت‌ترین خودروی جهان است، ولی محصولاتی هم وجود دارند که برای شرکت‌های سازنده‌شان به عنوان گران قیمت‌ترین خودرو شناخته می‌شوند. درست مثل خودروی کلاسیک بنتلی که در ادامه قصد داریم صحبتی کوتاه در رابطه با آن داشته باشیم.

گران ترین بنتلی دنیا

گران ترین بنتلی دنیا

معمولا محصولات تولیدی بنتلی در بازارهای جهانی، جز خودروهای رده بالا و گران قیمت شناخته می‌شوند که قیمت برخی از محصولات آنان همچون شاسی بلند بنتایگا و کانتیننتال GT به حدودا 200 هزار دلار و یا حتی قیمت خودروی لوکس این خودروساز، یعنی بنتلی مولسان هم به چیزی حدود 300 هزار دلار می‌رسد، ولی در میان همین محصولات گران قیمت بنتلی می‌توان خودرویی تقریبا 90 ساله‌ای را پیدا کرد که مخصوص برای شرکت در مسابقات لمانز، آن هم در سال 1928 میلادی طراحی و تولید شده است که هم اکنون به عنوان گران قیمت‌ترین خودروی بنتلی شناخته می‌شود.

گران ترین بنتلی دنیا

گران ترین بنتلی دنیا

گفتنی است که این خودرو با شماره شاسی KM3088 در این چند سال به خوبی نگهداری شده است و برخی از قسمت‌های آن به طور کامل ترمیم شده‌اند تا بهانه‌ای برای قیمت بین 6.5 الی 7.5 میلیون دلاری آن داشته باشند که قرار است در تاریخ 10 الی 11 مارس 2017، در مزایده RM Sotheby's واقع در فلوریدا به فروش گذاشته شود.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران