تصادف والنتینو روسی در ایتالیا

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
در یکی دو روز گذشته منابع خبری محلی ایتالیا در گزارشی عنوان کردند که والنتینو روسی، اسطوره موتورسیلکت سواری جهان در حالی که آخر هفته گذشته با یک دستگاه خودروی آئودی RS6 آوانت 225 هزار دلاری در حال رفتن به پیست اسکی "مدونا دی کمپیگلیو" ایتالیا بوده است، تصادف کرده و صدماتی به ماشین شخصی وی وارد شده است.
براساس شواهد و گزارشات وبسایت منبع، در این تصادف خوشبختانه اتفاقی برای والنتینو روسی رخ نداده است، ولی در مقابل گلگیر عقب ماشین، سیستم اگزوز ماشین، رکاب‌های زیر درها و یا حتی رینگ‌های عقب اتومبیل دچار صدمات شدیدی شده‌اند که باوجود قیمت نبستا بالای این اتومبیل، هزینه‌ای نسبتا سنگین هم برای تعمیرات آن طلب خواهد شد، هرچند این اعداد و ارقام به نظر نمی‌رسد چندان لطمه‌ای به ثروت والنتیو روسی وارد آورد.

آئودی RS6 آوانت

آئودی RS6 آوانت

در ادامه هم گفتنی است خودروی آئودی RS6 آوانت "وانتینو روسی" یکی از مدل‌های قدیمی این سری به شمار می‌رود و در مردادماه 1392 به طور رسمی معرفی شده است که وظیفه تولید قدرت در این خودرو بر عهده یک موتور 4.0 لیتری V8 به همراه دو توربوشارژر با توان تولید 552 اسب‌بخار (412 کیلووات) قدرت در 5700 الی 6600 دور در دقیقه و 700 نیوتن‌متر گشتاور در 1750 الی 5500 دور در دقیقه گذاشته شده است. با ارسال نیروی تولید شده موتور توسط یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک به تمامی چرخ‌ها (60 درصد به چرخ‌های عقب و 40 درصد به چرخ‌های جلو) هم شتاب صفر تا صد این هیولا به 3.9 ثانیه رسیده است.
نظرات
 
 
 
Navid Jahromi 1395/11/19
قیمتو زیادی بالا نوشتین

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران