تبلیغ جالب گرند تور در لندن! + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
آبان ماه امسال بود که برنامه "گرند تور" برای معرفی بهتر خود در میان مخاطبان، دست به روش‌های تبلیغ عجیبی و غریبی زده بود و در آخرین اقدامات خود، چندین دستگاه تویوتا پریوس واقعی را که بر روی آنان نام و لوگوی برنامه "گرند تور" حک شده بود، به موانع کنار جاده کوبیده و یا برخی از آنان را انگار که از ساختمان چند طبقه به پایین پرت شده باشند، درون زمین فرو کرده بود تا نگاه هر مخاطبی را بلااستثنا به سمت خود جلب کند.
حال در اقدامی جدید، شاهد یک تبلیغ خلاقانه دیگر از سوی عوامل برنامه "گرند تور" هستیم که در آن یک دستگاه خودروی استون مارتین ولکان درون خیابان دیده می‌شود که یک پلمپ بر روی چرخ آن زده شده و به اصطلاح منتظر آمدن جرثقیل برای انتقال به پارکینگ است.

استون مارتین ولکان

استون مارتین ولکان

از آنجایی که خودروی استون مارتین ولکان یک خودروی مخصوص پیست به شمار می‌رود و اجازه ورود به خیابان‌های انگلستان و یا هر کشور دیگری را ندارد، توسط عوامل "گرند تور" وارد خیابان‌های لندن شده و با یک پلمپ چرخ مزین شده به لوگوی برنامه "گرند تور" محدود شده است تا بار دیگر نگاه مردم را به خود جلب کند.
در آخر گفتنی است که استون مارتین ولکان از پیشرانه‌ای 7 لیتری 12 سیلندر V شکل تنفس طبیعی در زیر کاپوت خود سود می‌برد که حداکثر قدرت 800 اسب بخاری ( 596 کیلووات ) تولید کرده و با ارسال آن به چرخ‌های خودرو، موجب ثبت شتاب 0 تا 96 کیلومتر بر ساعت کمتر از 3 ثانیه و حداکثر سرعت بیش از 322 کیلومتر بر ساعت شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران