برترین‌های لامبورگینی در نمایشگاه ژنو + عکس

بدون حضور هیچگونه خودرویی کانسپت و یا خارق العاده، امسال کمپانی خودروسازی لامبورگینی تنها با سه محصول جدید خود وارد نمایشگاه بین المللی ژنو 2017 شد که پیش از این به صورت رسمی از آنان رونمایی کرده بود، حال در ادامه قصد داریم مختصر صحبتی پیرامون این سه محصول لامبورگینی داشته باشیم.
اولین و مهم‌ترین خودروی لامبورگینی که به نمایشگاه بین المللی ژنو آورده شده و بر روی سکوی گردان غرفه لامبورگینی قرار گرفته است، جدیدترین محصول این شرکت خودروساز ایتالیایی یعنی لامبورگینی هوراکان پرفورمنس خواهد بود که پیش از شروع بکار رسمی نمایشگاه ژنو به همراه پیشرانه 5.2 لیتری ده سیلندر تنفس طبیعی رونمایی شده بود، ولی حالا 630 اسب بخار قدرت و همچنین 600 نیوتن متر گشتاور در اختیار اتومبیل قرار گرفته که با احتساب خروجی بالاتر و وزن کمتر، موفق شده در عرض تنها 2.9 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند و با حداکثر سرعتی بیش از 325 کیلومتر بر ساعت به راه خود ادامه دهد.

 لامبورگینی هوراکان پرفورمنس

لامبورگینی هوراکان پرفورمنس


در سمت دیگر غرفه لامبورگینی شاهد عرض اندام لامبورگینی هوراکان اسپایدر هستیم که از همان پیشرانه استاندارد هوراکان یعنی یک موتور 5.2 لیتری ده سیلندر تنفس طبیعی با حداکثر قدرت 610 اسب بخاری و گشتاور 560 نیوتن متری سود می‌برد که در عمل شتابی حدودا 3.4 ثانیه‌ای به همراه داشته است، ولی به همراه سقفی متحرک که نسخه‌های استاندارد از آن بی بهره هستند.

لامبورگینی هوراکان اسپایدر

لامبورگینی هوراکان اسپایدر


در آخر هم در غرفه لامبورگینی، جدیدترین محصول دوازده سیلندر این خودروساز ایتالیایی، یعنی لامبورگینی اونتادور S دیده می‌شود که با اعمال یکسری تغییرات نرم افزاری بر روی پیشرانه 6.5 لیتری دوازده سیلندر تنفس طبیعی اونتادور، با حفظ همان گشتاور 690 نیوتن متری در دور موتور 5500 دور بر دقیقه، شاهد افزایش 40 اسب بخاری قدرت و رسیدن به مرز 740 اسب بخار هستیم که در عمل باعث شده مقدار زمان شتاب گیری صفر تا صد این ماشین به 2.9 ثانیه برسد، ولی بدون شک یکی از ویژگی‌های مهم و برجسته این خودرو بکارگیری سیستم فرمان پذیری چرخ‌های عقب خواهد بود که برای اولین بار است در محصولات لامبورگینی مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند یک چابکی و مانورپذیری بهتر برای اونتادور فراهم آورد.
نظرات
 
 
 
mojtaba 1395/12/25
گاوهای ایتالیایی :)
از ferrari خیلی زیباتر و ابهت بیشتری دارن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران