تکنولوژی جدید هیوندای در نمایشگاه ژنو + فیلم

هیوندای در نمایشگاه خودروی ژنو 2017 تکنولوژی جدیدی را در بخش خودروهای خودران به نمایش گذاشته بود که برای طرفداران اینگونه خودروها می تواند جذاب باشد. در این تکنولوژی جدید که آمیخته ای از رانندگی و فناوری واقعیت مجازی است بازدید کنندگان می توانند با نشستن بر روی صندلی ها و به چشم گذاشتن عینک مخصوص واقعیت مجازی به رانندگی بپردازند. این سیستم فرامین خود را از حرکات دست شخص دریافت می کند و به همین دلیل نیاز به کمی وقت دارد تا ابتدا با حرکات دست آشنا شده کالبره شود و سپس می توان از کار کردن با آن لذت برد.
هیوندای یکی از شرکت هایی است که به طور جدی بر روی فناوری های مربوط به خودروهای خودران کار می کند و حتی خودروی جدید یونیک نیز به زودی دارای مدلی مجهز به رانندگی خودکار خواهد شد. در ادامه می توانید ویدئوی تهیه شده از این فناوری جالب را در انتهای مطلب مشاهده نمایید.

نظرات
 
 
 
عليرضا 1395/12/26
اميدوارم متعصبان ژاپني نظر بي ربط و بدون محتواي فني نذارن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران