مدل مفهومی بسیار مدرن هیوندای

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
هیوندای در نظر دارد تا سال آینده اولین خودروی شاسی بلند خود را که از نوع سلول سوختی است را به بازار عرضه کند که انتظار می رود شعاع حرکتی آن در حد و اندازه ی رقبایش از تویوتا و هوندا باشد.
گزارشات موثقی وجود دارند که نشان می دهند این خودروساز کره ای همزمان با برگزاری مسابقات الکمپیک زمستانی پیونگ یانگ قصد دارد خودروی سلول سوختی خود را با شعاع حرکتی در حدود ۵۰۰ کیلومتر معرفی کند.
در این خصوص مدیر بخش تکنولوژیی هیوندای، کیم سای هون نیز به وجود چنین پروژه ای اعتراف کرده است و گفته است که هیوندای به طور جدی توسعه ی چنین خودرویی را دنبال می کند.

کانسپت سلول سوختی هیوندای

کانسپت سلول سوختی هیوندای

هیوندای ضمنا اعلام کرده است که این شرکت در حال کار بر روی مجموعه های مولد نیروی سلول سوختی است که در سایزی رقابتی با موتورهای درون سوز قرار دارند و به این ترتیب امکان به کارگیری این سیستم های هیدروژنی در سایر مدل ها نیز وجود دارد.
نظرات
 
 
 
zak2012 1396/1/15
دمت گرم سالار

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران