شرایط جدید فروش رنو تالیسمان و رنو کولیوس آغاز شد

فروش قطعی محصولات جدید نگین خودرو (تالیسمان و کولیوس) با شرایط بسیار مناسب از سوی این شرکت آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت نگین خودرو، فروش قطعی تالیسمان و کولیوس به عنوان زیباترین و پر طرفدارترین محصولات رنو در دنیا، هم اکنون در ایران از سوی شرکت نگین خودرو آغاز شده است.
در اولین بخش نامه فروش شرکت نگین خودرو در سال 96 ، کولیوس و تالیسمان به عنوان جدیدترین پرچمداران رنو در بازار جهانی با قیمت قطعی و بدون افزایش قیمت در سال جدید برای فروش گذاشته شده اند و رنو کولیوس با قیمت ۱۹۹ میلیون و پانصد هزار تومان و رنو تلیسمان با قیمت ۱۸۹ میلیون پانصد هزار تومان با سود مشارکت ۱۶ درصد و سود انصراف ۱۴ درصد عرضه خواهند شد.
در مرحله ثبت نام، به نیمی از بهای خودرو نیاز است و کولیوس با پیش پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان و تالیسمان با پیش پرداخت ۹۰ میلیون تومان با موعد تحویل ۶۰ روزه از سوی نگین خودرو عرضه می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی این شرکت به آدرس www.neginkhodro.com مراجعه فرمائید.
نظرات
 
 
 
رامین 1396/1/20
نگین خودرو اول تلیسمانهایی که به ملتی که ۶ ماه قبل ثبت نام کردن بده
DR.Dorche 1396/1/20
سقف رنو تالیسمان است! تازه تالیسمان فول را ایران. نیاوردن
علی 1396/4/16
چرا مردم بازی میدهید قیمتها هردیقه یک مدل ۵ماه اسمنوشتم خبری نیست
ابولفضل صحتی 1396/4/16
نگید ۳ماه بفرماید ۶ ماه این مودل حدید ۳ماه کاری ایا این ماشین میدونید قیمت برای ما ۲۲۵۰۰۰۰۰ ولی بیرون ۱۹۸۰۰۰۰ وبا ان برخورد استسنا متاسفا

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران