اهداي يك دستگاه وانت تندر ايران خودرو به ميرزا آقا +عکس

عصر ایران: ايران خودرو در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي خود، با اهداي يك دستگاه وانت تندر از «ميرزا آقا»، پيرمرد زحمتكش اردبيلي تقدير كرد.
به گزارش خودروبانک به نقل از عصر ایران، «میرزاآقا پیرد موسی» مرد زحمتکشی است كه پيش‌تر با وانت امرار معاش می‌کرد اما با تنگناهاي اقتصادي و فشارهاي زندگی مجبور شد وانت خود را بفروشد و با فروش سیب زمینی و پیاز روی گاری دستی، به سختي امرار معاش كند.
او با وجود همه اين سختي ها، در روزهاي منتهي به انتخابات رياست جمهوري در صحنه حضور پيدا كرد و مانند بسياري از هموطنان، با حضور در پاي صندوق هاي راي، حماسه 29ارديبهشت را خلق كرد.
عكسي كه از ميرزا آقا در يكي از برنامه هاي انتخاباتي گرفته شده بود،‌ مورد توجه كاربران شبكه هاي اجتماعي قرار گرفت و به نوعي به نماد طبقه زحمتكش جامعه تبديل شد. يكي از خبرگزاري ها او را در اردبيل پيدا و با او مصاحبه كرد. میرزاآقا در آن گفت وگوي كوتاه گفت: وقتی دکتر روحانی در ورزشگاه شهید آسمانی اردبیل، محکم گفت که من پولهای بلوکه شده را ازحلقوم آمریکا بیرون کشیدم، ناخودآگاه اشک از چشمانم جاری شد.

میرزا آقا در دوران دفاع مقدس بارها به جبهه ها اعزام شده و به داشتن کارت ایثارگری افتخار می کند و می گوید که برای دفاع از آرمان های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری آماده جانفشانی است.
گروه صنعتي ايران خودرو به پاس اين روحيه و مشي ايثارگرانه و در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي خود و با پیگیری مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری از ميرزاآقا براي حضور در اين شركت دعوت و يك دستگاه خودرو وانت تندر به او اهدا كرد.
قائم مقام اجرايي مديرعامل ايران خودرو در اين خصوص گفت: حضور چند ده ميليوني مردم شريف ايران در انتخابات اخير، برگ ديگري از حماسه آفريني هاي اين ملت بزرگ در تاريخ انقلاب اسلامي بود كه به مستحكم‌تر شدن پايه هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي منجر شد.
محسن ناقدي برادران اظهار كرد: اقشار مختلف مردم در اين حماسه آفريني مشاركت داشتند و آقاي پيرد موسي نيز نماد و نماينده قشر زحمتكش و تلاشگر جامعه بود كه فعالان صنعت خودرو و قطعه سازي كشور بر خود واجب دانستند تا از وي تقدير كنند.
وي افزود: هزينه اين خودرو توسط يكي از شركت هاي قطعه سازي بخش خصوصي تامين شده است.
«میرزاآقا پیر دوموسی» نيز گفت: از دولت آقاي روحاني و كارگران خودروسازي و قطعه سازي تشكر مي كنم و اميدوارم زندگي آنها و همه مردم ايران نيز با خير و بركت همراه باشد.
او گفت: اولين كاري كه با اين وانت مي كنم اين است كه با خانواده ام به مشهد مقدس و زيارت امام رضا (ع) سفر خواهم كرد.
نظرات
 
 
 
* 1396/3/4
کل ایران مثله میرزا آقا هستند این مسخره بازیا فقط تبلیغاته...
بعد هم ایرانخودرو که کاری نکرده یه شرکت خصوصی قطعه سازی پولشو داده!!!
خدایا مارو نجات بده.
 • احمد 1396/3/4
  کاملا درسته
  تبلیغاتیه
  والا اگه میخواید وانت در راه رضای خدا به این ملت اهدا کنید با تقریبا 30 . 40 ملیون دستگاه به این مردم بدید که بیشترشون از مضیقه اقتصادی در تنگنا هستند
 • ایرانی 1396/3/8
  واله بخدا.اخی ایران خودرو...راضی به ضرر نیستیم
  یکی نیست بگه ایران خودرو تو جیب ما رو نزن...
محسن 1396/3/4
4 درصدی نیستیم!
 • جواد 1396/3/4
  زالو صفتها برای عوام فریبی به امور خیریه هم میپردازند !
123 1396/3/4
- - خودتی ایرانخودرو . تو و اربابات با مخ زمین میخورید ان شاء الله
مجید 1396/3/4
نمیدونم چرا از اول نمیتونستم تو چشمای این مرد نگاه کنم ...........کاری به هیچی ندارم ........ما که کسی نیستیم اما از ته قلبم از خدا میخوام هیچ مردی تو چشماش اشک نباشه هیچ مردی جلو زن و بچه شرمنده نره خونه .........هیچ مردی غرورش نشکنه .........خدایا ارامش برگرده به کشورمون به حق خودت ......
محمد 1396/3/4
عوام فریبی ..... 🙄😏
رهگذر 1396/3/4
چه تبلیغی !!!
بد بخت و بیچاره کم تو ایران نداریم . پس بقیه چی ؟ حالا این یکی که توسط فضای مجازی معروف شد . و اومدن روش سرمایه گذاری تبلیغاتی کردن که همه واسه دولت کف و سوت بزنن .
 • محمد جواد 1396/3/4
  احمقها فکر میکنن اینجا آمریکاست که سرمایه داری بی اخلاق جا بیفته
 • سید۲ 1396/3/5
  من به کارخانه خودر ساز کاری ندارم اونها باید کوششکنند و مدیریت ها شونو تغییر بدند . اما به غیرت و شرف و مردانگی میرزا آقا درود و سلام می فرستم . در این بازار افکار که هر کسی برای روشن جلوه دادن طرز فکر خودش بسادگی هر چه تمام بهانه گیری میکنه و یکراست میره زیر پر چم دشمنان قسم خورده این مملکت ؛ میرزا آقا هایی هستند که در تگنای اقتصادی افتاده اند ولی شرف و غیرت خود را نمی فروشند . میرزا آقا این وانت مبارک باشد و انشا ا... چرخش برات بخوبی بچرخد . درود و سلام من بر تو برادر . یاشاسین آذری کیشی لر.
مرتضی 1396/3/4
قشنگ معلومه عوام فریبیه
از یه آدم رحمت کش برای پیشبرد اهداف کثیفشون استافده کردند. فقط دعا می کنم که به سلامت به مقصد برسند.
پرهام 1396/3/4
افرين واقعا كار قشنگيه ولي اي كاش جاي اين كارا دوتا كارخونه بزنيد ك ديگه لوازم خودرو از چين نياد و دو سه نفر برن سر كار
میرزا اقا دیگری 1396/3/4
این نیکوکاری کجا بود که راست افتاد دم انتخابات ریاست جمهوری این اقا میرزا آقا چهار سال پیش بیچاره و فقیر بود چی شد این روزا شور و منش علوی گرفتتون مدیوندید که بگید تبلیغاتیه
اینا رهروان عدالت علوی اند
سهی 1396/3/5
کار بسیار پسندیده ای کردند ، و ما هم یاد بگیریم انقدر سیاه نبینیم. عوام فریبی اینجا معنی نداره . قطعا هر شرکتی متعهده سود برسونه به خودش و اینکار ی معامله برد برد بوده. هم اون بنده خدا بهش کمک شده و هم برا ایران خودرو تبلیغ.
امیر 1396/4/6
حرکت خوبیه ولی کاش به جای تبلیغات و تو بوق و کرنا کردن بگردین آقا میرزا های زیادی هستن به اونا هم برسن
حامد 1396/4/14
اینا بازی تبلیغاته...
اگه این بنده خدا به یکی دیگه جز رئیس جمهور منتخب هم رای داده بود ماشین میگرفت؟
زشته به خدا...