پیکاپ سانگ یانگ کوراندو در مسابقات اتومبیلرانی نیوزلند + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
حتی اگر مسابقات مردمی در پیست نوربرگرینگ را هم تماشا کنید، علارغم حضور ماشین‌های شاسی بلند خانوادگی، ماشین‌های استیشن و یا حتی ماشین‌های هاچ بک شهری، باز هم اثری از ماشین‌های پیکاپ در این پیست پیدا نخواهید کرد، اما در نیوزیلند می‌توان شاهد یک مسابقه نامتعارف میان خودروهای پیکاپ بود که از قضا تمامی آنان خودروهای پیکاپ تولید شده توسط سانگ یانگ هستند که در خودروبانک می‌توانید فیلم آن را ببینید.
ماشین‌هایی که در این مسابقه می‌بینید، در اصل پیکاپ سانگ یانگ "کوراندو اسپرت" هستند که تمامی آنان با یک بدنه نقاشی شده وارد پیست مسابقه شده‌اند، ولی خوب است بدانید که مهرماه سال گذشته شرکت خودروسازی سانگ یانگ پیکاپ‌های کوراندو اسپرت خود را با چهره‌ی کاملا متفاوت و نام جدید "موسو" بروزرسانی کرد تا دور جدیدی از فعالیت‌های سانگ یانگ موتورز کره جنوبی را در بازار وانت‌ها آغاز کند.

سانگ یانگ کوراندو اسپرت

گفتنی است که شرکت خودروسازی سانگ یانگ با عرضه پیکاپ کوراندو اسپرت در بازارهای جهانی و بخصوص انگلستان، بازار وسایل نقلیه تجاری خود را تامین می‌کند و حالا با معرفی و عرضه پیکاپ سانگ یانگ موسو در مهرماه سال گذشته، تصمیم دارد بازار فروش وسایل نقلیه تجاری خود را تقویت کند که به این مهم دست پیدا کرده است. تعویض نام کوراندو اسپرت با سانگ یانگ "موسو" هم طبق اظهارات سانگ یانگ موتورز کره جنوبی، برای جلوگیری از سردرگمی مخاطبان برای شناسایی کراس اوور کوراندو و پیکاپ کوراندو بوده است که حالا دو اسم کاملا متفاوت از هم دارند که جستجوی آنان را برای مخاطبان راحت‌تر کرده است. اما هنوز اشتراکاتی میان پیکاپ سانگ یانگ موسو و کوراندو اسپرت دیده می‌شود که مهم‌ترین بخش آن می‌تواند یک پیشرانه 2.2 لیتری دیزلی چهار سیلندر با حداکثر قدرت 176 اسب بخار در کنار گشتاور 400 نیوتن متر باشد که توسط جعبه دنده 6 سرعته دستی یا اتوماتیک دریافت شده و به سمت هرچهارچرخ اتومبیل هدایت می‌شود.

نظرات
 
 
 
Saeedhojjaty 1396/3/9
پیکاپ اکتیون هست نه کوراندو
صادق 1396/3/10
سلام
جلوش که همون کورتندو هستش و خیلی با ابهت و قشنگه
ولی عقبش به نظرم سبک طراحی وانت بار های قدیم امریگایی مثل شورلت رو زده که خیلی زشتش کرده و از ابهتش کاسته
یا من بد متوجه میشم یا واقعا ارتفاعشو اوردن پایین که یه کم بیکلاس شده!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران