افتتاح بزرگ‌ترین مرکز خودروهای کلاسیک توسط جگوار لندروور

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
کمپانی خودروسازی جگوار لندروور برای داشتن ماشین‌های شاسی بلند و کلاسیک خود بسیار جدی است و به همین منظور سال گذشته یک بخش مجزا برای اتومبیل‌های کلاسیک خود راه اندازی کردند تا شروع به بازیابی آنان در مراکز خود کنند، حال این مرکز بعد از یکسال که در خانه تاریخی جگوار واقع در "کاونتری" انگلستان ساخته شده، شروع بکار کرده است تا حالا به عنوان بزرگ‌ترین مرکز خودروهای کلاسیک در جهان شناخته شود که بسیاری از محصولات معروف و محبوب کلاسیک جگوار لندروور را می‌توان در این مرکز پیدا کرد.

مرکز خودروهای کلاسیک جگوار لندروور

مرکز خودروهای کلاسیک جگوار لندروور

این مرکز به عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه فروش اتومبیل‌های کلاسیک، مرکز ساخت قطعات ماشین‌های کلاسیک برای جگوار لندروور و همچنین به عنوان بزرگ‌ترین مرکز بازسازی ماشین‌های کلاسیک جگوار لندروور شناخته می‌شود که با 80 کارمند فعال که انتظار می‌رود تا پایان سال جاری به 120 نفر افزایش پیدا کند، به خریداران محصولات کلاسیک جگوار لندروور سرویس دهی خواهد کرد که مساحت آن بالغ بر 150 هزار فوت مربع بوده و متشکل از یک سالن بزرگ نمایشگاه و همچنین 54 کارگاه برای ساخت قطعات و بازسازی ماشین‌های کلاسیک است که بخوبی می‌توان از آنان برای فروش، تعمیر و بازسازی ماشین‌های جدید این دو شرکت استفاده کرد، اما کمپانی خودروسازی جگوار لندروور ترجیح داده است تمرکز اصلی خود را بر روی ماشین‌های کلاسیک بگذارد که تا به اینجای کار ماشین‌های کلاسیک مختلفی همچون "لندروور سری 1"، "رنجروور کلاسیک"، "جگوار E- تایپ" و همچنین خودروی جگوار XKSS بازسازی و در این نمایشگاه قرار گرفته‌اند. هرچند خودروی جگوار "لایت‌ویت E- تایپ" و یک مدل دیگر از جگوار XKSS در حال بازسازی هستند که پس از اتمام کار در نمایشگاه قرار خواهند گرفت.

مرکز خودروهای کلاسیک جگوار لندروور

مرکز خودروهای کلاسیک جگوار لندروور

در ادامه گفتنی است، هر وسیله نقلیه کلاسیک جگوار لندروور که وارد این مرکز می‌شود، تحت نظارت دقیق 121 نقطه قرار خواهد گرفت که در پایان توسط راننده تست محصولات جگوار لندروور یعنی "اندی والاس" امضا خواهد شد که در سال 1988 میلادی موفق به کسب عنوان قهرمانی در مسابقات 24 ساعته لمانز شده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران