حضور مستقیم و پررنگ گروه صنعتی ماموت در نمایشگاه بین المللی خودرو و صنایع وابسته ارومیه

آذربایجان غربی قطب صنعت حمل و نقل ترانزیت کشور. به گزارش ستاد برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی خودرو ، قطعات و صنایع وابسته ارومیه ، علیرضا عاجزی مدیر برگزاری این نمایشگاه با اعلام این خبر افزود این نمایشگاه ازتاریخ 13 تیرماه 96 به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ارومیه برپاخواهد شد.
به گفته وی این نمایشگاه در دو بخش خودرو و قطعات درفضای بالغ بر 15 هزار متر مربع دایر خواهد گردید. وی افزود مهم ترین زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در این نمایشگاه سازندگان و وارد گنندگان خودروهای سبک و سنگین ، تولید کنندگان و واردگنندگان قطعات و لوازم جانبی ، شرکت های خدماتی ، بیمه و... خواهد بود.
ایشان افزود استان آذربایجان غربی به لحاظ موقعیت استراتژیک خود شاهراه و قطب صنعت حمل و نقل ترانزیت کشور محسوب میگردد که این امر باعث استقبال گسترده فعالین این حوزه از نمایشگاه خودرو ارومیه شده است.
مجتمع صنعتی ماموت که نامي شناخته شده در پهنه بين الملل این صنعت است و به عنوان يكي از بزرگ ترين مجتمع‌هاي صنعتي در كشور مي باشد نیز در این نمایشگاه به صورت مستقیم در سالن اختصاصی خود حضور پررنگی خواهد داشت و از جدیدترین محصولات خود رونمایی خواهد کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران