شرایط فروش جدید بی وای دی S6 و بی وای دی F3 + جدول

شرکت خودرسازی کارمانیا در جدیدترین اطلاعیه خود، شرایط پیش فروش قطعی، طرح ویژه سرمایه گذاری و همچنین شرایط فروش ویژه اقساطی دو مدل خودروی شاسی بلند S6 و خودروی سدان جدید F3 را اعلام کرد که از تاریخ 25 مرداد سال جاری آغاز شده و تا پایان مردادماه نیز اعتبار دارد.
برای پیش فروش قطعی شاسی بلند S6، شرکت خودروسازی کارمانیا قیمت قطعی 98 میلیون و 700 هزار تومان را برای شاسی بلند S6 در نظر گرفته است که می‌توان با چهار نوع پیش پرداخت 49 میلیون تومانی، 40 میلیون تومانی، 30 میلیون تومانی و همچنین پیش پرداخت دو مرحله‌ای 10 و 20 میلیون تومانی اقدام به خرید شاسی بلند S6 کرد که با انتخاب 2 پیش پرداخت اول، موعد تحویل خودرو مهرماه سال جاری خواهد بود، در غیر این صورت موعد تحویل پیش پرداخت سوم و چهارم این خودرو آبان ماه سال جاری اعلام شده است.
برای دومین خودروی کارمانیا در این لیست، یعنی خودروی BYD F3 هم قیمت قطعی 49 میلیون و 580 هزار تومان در نظر گرفته است که با پیش پرداخت 24 میلیون و 790 هزار تومان، پیش پرداخت دو مرحله‌ای 10 و 14 میلیون تومانی و همچنین با پیش پرداخت سه مرحله‌ای 8 میلیون تومانی، می‌توان محصول جدید BYD را با سود مشارکت 18 و 20 درصد، سود انصراف 12 درصد و همچنین موعد تحویل بهمن ماه سال جاری ثبت نام کرد.

بی وای دی F3

بی وای دی F3

طرح ویژه سرمایه گذاری و شرایط فروش اقساطی هم تنها مختص به خودروی شاسی بلند S6 خواهد بود که برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی آن می‌توانید به جدول آماده شده در خودروبانک مراجعه کنید، اما در طرح ویژه سرمایه گذاری شاسی بلند S6 می‌توان به تخفیف ویژه 3 میلیون تومانی اشاره داشت که برای ثبت نام در آن نیاز به پیش پرداخت 49 میلیون تومانی و همچنین صبر بالاتر نسبت به دیگر شرایط فروش خواهد داشت، زیرا موعد تحویل شاسی بلند S6 در طرح ویژه سرمایه گذاری زمستان سال جاری، یعنی بهمن و اسفندماه 96 خواهد بود.

شرایط فروش ویژه بی وای دی

شرایط فروش ویژه بی وای دی


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران