پارس‌خودرو محصولات رنو را با گیربکس جدید عرضه می‌کند

سایپا نیوز: مدیر مهندسی محصول پارس‌خودرو از عرضه محصولات رنو در این شرکت با گیربکس جدید JHQ و کلاچ هیدرولیک خبر داد. پژمان شادچهره با بیان این مطلب که گیربکس JHQ نسل پیشرفته گیربکس‌های دستی در دنیاست و مزایای زیادی نسبت به گیربکس‌های JH3 دارد افزود: از این پس محصولات گیربکس دستی خانواده رنو در پارس‌خودرو با گیربکس پیشرفته JHQ تولید می‌شود. وی گفت: در حال حاضر بیشتر شرکت‌های خودروساز بزرگ دنیا در خودروهای با گیربکس دستی به جهت مزایا و سهولت رانندگی از کلاچ‌های هیدرولیک استفاده می‌کنند و شرکت پارس‌خودرو نیز برای بالا بردن رضایتمندی مشتریان، محصولات رنو خود را با کلاچ هیدرولیک به بازار عرضه می‌کند.
شادچهره با بیان مزایای کلاچ هیدرو لیک و گیربکس جدید خاطرنشان کرد: نگهداری ساده‌تر، طول عمر بیشتر گیربکس، راندمان بالاتر، مصرف کمتر روغن گیربکس و کاهش آسیب‌های زیست محیطی ناشی از مصرف روغن از مزایای استفاده از کلاچ هیدرو لیک نسبت به کلاچ کابلی است. مدیر مهندسی محصول پارس‌خودرو تصریح کرد: عملکرد بهتر پدال کلاچ، تعویض دنده راحت‌تر از دیگر مزایای کلاچ هیدرولیک است که از مهرماه سال‌جاری محصولات تندر90، ساندرو دستی و پارس‌تندر از دی‌ماه با کلاچ هیدرولیک تولید و عرضه می‌شوند.
نظرات
 
 
 
محمد حسین 1396/7/5
سال 79 یه پیکان مدل 59 داشتم که کلاچش هیدرولیک بود، ما که نفهمیدیم چرا کلاچ ها سیمی شد که حالا دوباره هیدرولیک بشه.
  • Millad 1396/7/5
    😂😂😂😂😂
محمد 1396/7/11
پارس خودرو فقط با عرضه کم و نفروختن شرایطی حسابی دست دلال ها رو باز گذاشته جدیدا هم که دارن دست میبرن توش قیافه و داخلش که ضایع بود یه کیفیت قابل قبول فنی داشت که اونم داره از دست میره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران