عکس‌هایی از فصل دوم گرند تور توسط آمازون منتشر شد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
برخلاف اتفاقات ناگواری که برای مجریان برنامه "گرند تور" یعنی جرمی کلارکسون و ریچارد هموند بوجود آمد، فصل دوم برنامه محبوب "گرند تور" به خوبی در جریان است. حال با نزدیک شدن به زمان پخش فصل دوم برنامه "گرند تور"، تصاویری جدید از آن منتشر شده است که در خودروبانک قرار گرفته و می‌توانید شاهد آنان باشید.
با انتشار تصاویر بیشتر از فصل دوم "گرند تور"، می‌توان دید که "جرمی کلارکسون"، "ریچاد هموند" و "جیمز می" سفرهای خود را با اتومبیل‌های سوپر اسپرت، ماشین‌های شاسی بلند و همچنین وسایل نقلیه عجیب و غریب و بعضا وسایل نقلیه بدون سرنشین ادامه می‌دهند که تاکنون محصولاتی همچون لامبورگینی اونتادور، خودروی آفرودی آریل نوماد، نیسان پتفایندر و... در تصاویر و تریلرهای فصل دوم این برنامه دیده شده است.

در ادامه همانطور که می‌دانید، برنامه گرند تور بعد از جذب "جرمی کلارکسون"، "ریچارد هموند" و "جیمز می" کار خود را از آبان ماه سال گذشته آغاز کرده است و تبدیل به یک رقیب اصلی برای برنامه "تخت گاز" انگلستان شد، اما انتقادهای زیادی به عوامل ناپخته برنامه گرند تور و همچنین سوژه‌های نامناسب آنان برای تهیه برنامه شد که در ماه‌های گذشته وبسایت آمازون با انتشار یک تریلر جدید از فصل دوم، نوید یک برنامه بسیار بهتر و جذاب‌تر را به مخاطبان خود داد که باتوجه به فیلم منتشر شده می‌توان مناطقی از انگلستان، موزامبیک و همچنین سوئیس را همراه با اتومبیل‌های جدید و متنوع تماشا کرد که بسیاری از تصاویر منحصربه فرد آن در قالب یک کتاب تحت عنوان "راهنمای بزرگ گرند تور" توسط هارپر کالینز در تاریخ 31 اکتبر سال جاری منتشر خواهد شد که مصادف با 9 آبان ماه سال جاری می‌شود.

پیش از این در خودروبانک گفته شد که با تایید آمازون، فصل دوم برنامه "گرند تور" کمی زودتر از فصل اول یعنی از ماه اکتبر سال جاری یا به عبارتی ساده‌تر، از مهرماه سال جاری کار خود را در سرویس "آمازون پرایم" آغاز خواهد کرد، اما پس از اتفاقات پیش آمده برای "جرمی کلارکسون" و "ریچارد هموند" گفته می‌شد که تاریخ پخش این برنامه امکان دارد با تاخیر مواجه شود، به همین دلیل تا به این لحظه تاریخ دقیقی از انتشار فصل دوم برنامه گرند تور اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود که حداقل تا پایان سال جاری میلادی شاهد انتشار فصل دوم "گرند تور" با وعده‌های بزرگ در سرویس آمازون پرایم باشیم.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران