هیوندای سانتافه جدید مجدداً برای تست به پیست رفت + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
یکی از بزرگ‌ترین سوالاتی که در گرو‌ها و رسانه‌های خبری مطرح شده، این موضوع است که چرا شرکت خودروسازی هیوندای شاسی بلند جدید "سانتافه" را با صندلی‌های اسپرت آزمایش می‌کند که پیش بینی می‌شد با تکمیل پروژه، صندلی‌های جدید و استاندارد مورد استفاده قرار گیرد، اما اخیرا با حضور مجدد شاسی بلند هیوندای سانتافه در پیست نوربرگ رینگ، بار دیگر شاهد استفاده از صندلی‌های اسپرت "ریکارو" در داخل کابین اتومبیل هستیم تا این فکر را در ذهن مخاطب بکارد که شرکت خودروسازی هیوندای در حال برنامه ریزی برای تولید یک نسخه اسپرت از خودروی شاسی بلند هیوندای سانتافه است.
باتوجه به تصاویری که از مدل‌های جدید هیوندای سانتافه منتشر شده است، می‌توان شاهد تغییرات اساسی بر روی شاسی بلند هیوندای سانتافه بود، بویژه اینکه شرکت خودروسازی هیوندای از نسل جدید طراحی‌های خود استفاده کرده است که امضای اصلی این طراحی می‌تواند نصب چراغ‌های پیشانی در اطراف سپر اتومبیل باشد که نمونه آن را بر روی کراس اوور جدید این شرکت، یعنی هیوندای "کونا" شاهد هستیم.
باتوجه به ادعای منابع خبری، استفاده از صندلی‌های اسپرت "ریکارو" می‌تواند نشان از برنامه ریزی هیوندای برای طراحی و ساخت یک شاسی بلند اسپرت داشته باشد، با این تفاوت که خصوصیات لوکس اتومبیل حفظ شده و با خصوصیات جدید اسپرت ادغام می‌شود تا جذابیت بیشتری برای مشتریان داشته باشد، هرچند بعید نیست که صندلی‌های اسپرت اتومبیل در لیست امکانات قابل سفارش هیوندای قرار گیرد که فعلا در حال امکان سنجی آن هستند.
با این حال، می‌توان نسل جدید هیوندای سانتافه را دارای ابعاد بزرگ‌تر نسبت به مدل‌های فعلی دانست که قادر خواهد بود تا حداکثر 8 نفر گنجایش داشته باشد و انتظار می‌رود که شرکت سازنده یک نام جدید برای آن انتخاب کند، زیرا شرکت سازنده معتقد است که بسیاری از مشتریان فرق بین "هیوندای سانتافه اسپرت" و "هیوندای سانتافه" را نمی دانند و جالب است بدانید که مدل‌های عرضه شده در بازار کشور، در واقع نسخه شاسی بلند "هیوندای سانتافه اسپرت" هستند که برای آنان گنجایش 5 سرنشین تعریف شده است، درحالی که هیوندای سانتافه اصلی می‌تواند تا 7 نفر گنجایش داشته باشد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
کیا سورنتو 1396/8/19
که چی بشه .سایپاهم سال بعد مه شکن هایی تیبا عوض میکنه.
  • امیر 1396/8/19
    کسی تو رو ادم حساب کرد اومول؟
    گداگشنه بدبخت
رامین 1396/8/20
ازخودرو بانک تقاضا داریم که در منتشر کردن کامنت های توهین آمیز دقت بیشتری بکند.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران