مورینیو، مربی منچستریونایتد جگوار خود را شخصاً در خط تولید دید

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بارها و بارها دیده شده که کمپانی خودروسازی جگوار برای تبلیغ محصولاتش از چهره‌های سرشناس سینما و یا دنیای فوتبال استفاده می‌کند، همچون سال گذشته که شرکت خودروسازی جگوار برای تبلیغ سدان XJ از ستاره بزرگ دنیای فوتبال، یعنی ژوزه مورینیو استفاده کرد تا مخاطبان فوتبالی را شیفته محصول خود کند، اما گویا خود "ژوزه مورینیو" هم شیفته محصولات جگوار شده است، زیرا اخیرا یک دستگاه خودروی شاسی بلند جگوار "F-Pace" سفارش داده است و مهم‌تر از آن، در خط تولید جگوار حضور پیدا کرده است تا از نزدیک با خودروی شاسی بلند جدیدش دیدار کند. هرچند جالب است بدانید که تیم منچستریونایتد قرارداد اسپانسر خود را با شرکت "شورلت" امضا کرده است.
در زمانی رونمایی رسمی از شاسی بلند جگوار، ژوزه مورینیو اولین کسی بود که با اولین خودروی شاسی بلند جگوار F-Pace تولید شده رانندگی کرده است، اما حالا تصمیم گرفته تا "صد هزارمین" نسخه تولید شده از خودروی شاسی بلند جگوار F-Pace را برای خود داشته باشد که اخیرا موفق به حضور خود در خطوط تولید جگوار واقع در شهر "سولیهال" انگلستان شده تا از نزدیک در روند تولید و مونتاژ اتومبیل خود کمک کند.

ژوزه مورینیو در خط تولید جگوار

ژوزه مورینیو در خط تولید جگوار

در ادامه بد نیست بدانید که شرکت خودروسازی جگوار از پیشرانه‌های مختلف بنزینی و دیزلی در زیر کاپوت این خودرو استفاده کرده است که شامل یک پیشرانه 180 اسب بخاری 2 لیتری دیزلی با جعبه دنده‌ای دستی و اتوماتیک، پیشرانه‌ 240 اسب بخاری 2 لیتری بنزینی تنها با یک جعبه دنده اتوماتیک، موتور 300 اسب بخاری 3 لیتری دیزلی با جعبه دنده اتوماتیک و همچنین در آخر شامل موتوری 340 و 380 اسب بخاری 3 لیتری بنزینی با جعبه دنده اتوماتیک می‌شود که در قدرتمندترین نسخه خود یعنی 3 لیتری بنزینی، موفق به ثبت شتاب صفر تا صد 5.1 ثانیه‌ و حداکثر سرعت 250 کیلومتر بر ساعت خواهد شد که به صورت الکترونیکی محدود شده است.

جگوار مورینیو

جگوار مورینیو

در پایان هم که دیگر همه ژوزه مورینیو را می‌شناسند، آقای خاص 54 ساله پرتقالی تیم منچستر یونایتد با نام کامل "ژوزه ماریو دوس سانتوس فلیکس مورینیو" که پیش از این سابقه کمک مربیگری در تیم‌های اسپورتینگ، پورتو و بارسلونا را داشته است و همچنین در قامت یک مربی اصلی در تیم‌های مطرحی همچون بنفیکا، پورتو از سال 2002 تا 2004 میلادی، تیم چلسی از سال 2004 الی 2007 میلادی، اینترمیلان از سال 2008 تا سال 2010 میلادی، رئال مادرید از سال 2010 تا سال 2013 میلادی و در نهایت بار دیگر سابقه فعالیت در تیم چلسی از سال 2013 تا سال 2015 میلادی را داشته است. هم اکنون این مربی سرشناس پرتغالی سکان هدایت تیم منچستر یونایتد را برعهده گرفته است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران