کیا سورنتو 2019 با تغییرات ظاهری معرفی شد + عکس

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
کمپانی خودروسازی کیا در جریان نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس آمریکا، جدیدترین نسخه از کیا سورنتو را معرفی کرد که در ادامه سعی داریم مروری کوتاه بر روی مشخصات آن داشته باشیم، شاسی بلند خوش چهره و باکیفیت کره‌ای که در بازار کشور هم به خوبی عرضه می‌شود.
با تایید کیا، سورنتو جدید دارای سه ردیف صندلی برای حمل 7 سرنشین خواهد بود که در تمامی مدل‌ها از این فرمت صندلی استفاده می‌شود. نسبت به مدل‌های قبلی، کیا سورنتو جدید در داخل کابین خود تغییراتی جزیی در کنسول مرکزی، دریچه‌های هوا، دستگیره درب و همچنین یک کنسول ابزار جدید دریافت کرده است که در مدل‌های SX، SXL و همچنین در کامل‌ترین مجموعه خود، یعنی مدل EX به مشتریان عرضه خواهد شد که دارای سیستم‌های پیشرفته رانندگی بوده و همچنین از سیستم هشدار برخورد از جلو و سیستم هشدار خروج از جاده و کمک نگهدارنده اتومبیل بین خطوط به عنوان تجهیزات استاندارد استفاده می‌کند.

کیا سورنتو 2019

کیا سورنتو 2019

همانند داخل کابین، بروزرسانی در ظاهر اتومبیل هم جزیی خواهد بود، اما قابل تشخیص هستند و باعث شده است تا چهره اتومبیل بهتر و زیباتر به نظر برسد، همچون جلوپنجره مشبک اتومبیل، مه شکن‌های LED اطراف سپر به سبک کیا اسپورتیج، حاشیه‌های کرومی جلوپنجره و مه شکن‌های جلو، خروجی‌های جدید سیستم اگزوز، چراغ‌های پیشانی جدید LED، رینگ‌های 17 تا 19 اینچی و... اشاره داشت که قطعا در بهبود چهره کیا سورنتو جدید تاثیرگذار بوده است.

کیا سورنتو 2019

کیا سورنتو 2019

علاوه بر این‌ها، کمپانی خودروسازی کیا پیشرانه‌های متعددی را زیر کاپوت سورنتو بکار گرفته است تا سلایق و نیاز بازارهای مختلف را تحت پوشش قرار دهد، همچون یک پیشرانه 2 لیتری چهار سیلندر توربوشارژر، پیشرانه 2.4 لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی و همچنین یک پیشرانه 3.3 لیتری شش سیلندر بنزینی که می‌توانند بین 185 الی 290 اسب بخار قدرت تولید کنند. برای تبدیل و انتقال این قدرت و گشتاور نیز همانند سدان کادنزا، از یک جعبه دنده 8 سرعته اتومات استفاده خواهد شد که قابلیت تنظیم در حالت‌های مختلف رانندگی را دارد، همچون حالت "اسپرت"، "اکو" و "اسمارت" که در عملکرد پیشرانه و مصرف سوخت اتومبیل تاثیرگذار است.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

مهران

1396/9/17
نمی دونم چرا! توی این زمان! توی این مکان! با این شرایط!
این ماشین سه ماه پیش در دسترس نبود حالا که دیگه شده ....!
ماشین خوبیه اما نه با 315 میلیون! این عدد برای لکسوس بود!
واقعا باعث تاسفه
چیزی نمیشه گفت جز تینکه زندگی همچنان جاریست

کامران

1396/9/17
با این وضع بازاری که مافیای دولتی خودرو درست کرده، اگر این بیاد لابد میخوان 400 میلیون بفروشنش به مردم

محمد

1396/9/17
حرف نداره

اکبر66

1396/9/18
سرنتو انصافا ماشینه ولی حیف گرونه...

حمید

1396/9/18
نمیدونم چرا ماشینی که تو سایت کیا قیمت خورده $25,800 MSRP† تو ایران میشه 350 میلیون ! خخخخ

محمد

1396/9/23
من موندم تو کشور ما ماشین میخواد تا کجا گرون بشه.واقعا پایانی بر حرص و طمع و ظلم و ستم این خودروساز ها و واردکنندگان محترم هست یا نه ؟؟؟ من که واقعا هنگ کردم