کابین مدرن برای مرسدس بنز اسپرینتر

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
باتوجه به عکس‌های منتشر شده توسط سازندگان خودرو، افرادی که تولیدات نسل بعد مرسدس بنز "اسپرینتر" را خریداری کنند، یک فضای کابین کاملا جدید و پیشرفته نیز دریافت خواهند کرد.
خودروی ون "اسپرینتر" که در ناوگان اورژانس کشور نیز شاهد فعالیت آنان هستیم، نسل جدید آن در فوریه سال 2018 میلادی وارد بازار شده و همچنین نسخه تمام الکتریکی آن در برنامه مرسدس بنز قرار گرفته است که در سال 2019 میلادی وارد بازار خواهد شد.

در تصویر منتشر شده از سوی مرسدس بنز، نسل جدید "اسپرینتر" یک کابین جدید و پیشرفته با طراحی مینیمالیستی دریافت کرده است که فاکتورهای برجسته طراحی آن شامل یک صفحه نمایشگر بزرگ لمسی در کنسول مرکزی، استارت دکمه‌ای، خروجی‌های سیستم تهویه مطبوع کابین با الگوبرداری از موتور هواپیما، غربیلک فرمان جدید 3 ستون با کلیدهای کروز کنترل و سیستم صوتی بر روی خود، نمایشگر دیجیتال بزرگ در صفحه کیلومتر اتومبیل به اندازه یک گوشی تلفن همراه هوشمند و همچنین شامل کلیدهای تنظیم موقعیت صندلی خواهد شد که همانند محصولات نسل جدید مرسدس بنز کلیدهای آن بر روی درب اتومبیل قرار گرفته است که معمولا بر روی ماشین‌های ون شاهد چنین فاکتورهای طراحی نیستیم، اما نباید فراموش کرد که این یک ون معمولی نیست و سازنده آن مرسدس بنز است.

در حال حاضر تصویری از طراحی خارجی اتومبیل منتشر نشده است، اما عکس‌های جاسوسی ردپای خوبی از طراحی جدید مرسدس بنز را نشان می‌دهد که تصاویر آن در خودروبانک قرار گرفته است، همچون یک جلوپنجره بزرگ مشبک، چرغ‌های پیشرفته جلو، شیشه بزرگ برای کابین عقب و... که تنها با رونمایی رسمی از این محصول می‌توان به جزییات آنان پی برد.

در پایان همانطور که گفتیم، نسل جدید مرسدس بنز اسپرینتر در ماه فوریه 2018 وارد بازار خواهد شد و انتظار می‌رود که در فصل بهار رونمایی شده و تولید آن آغاز شود. علاوه بر این، مرسدس بنز با راه اندازی اسپرینتر الکتریکی در سال 2019 میلادی، توان تولید خود را گسترش خواهد داد.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
عباس 1396/9/16
ون اونهارو ببین ون های ما رو ببین....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران