فصل دوم گرند تور منتشر شد - دانلود قسمت اول

پس از ماه ها انتظار بالاخره نخستین قسمت فصل دوم برنامه ی مستند خودرویی گرند تور آغاز شد. اجرای این فصل نیز بر عهده ی سه مجزی محبوب سابق تاپ گیر یعنی جیمز می، جرمی کلارکسون و ریچارد هاموند است.
این فصل با حواشی زیادی نیز همراه بود از بیماری جرمی کلارکسون گرفته تا تصادف خطرناک ریچارد هاموند با خودروی برقی و حتی جستجوی سازندگان این برنامه برای یافتن یک راننده به عنوان استیگ.
در قسمت اول سه مجری این برنامه با سه خودروی سوپراسپرت مختلف به کشور سوییس سفر می کنند که سفری بسیار دیدنی است و اتفاقات جالبی برایشان پیش می آید. اما بیشتر از این در مورد اتفاقات و البته خودروهایی که در این قسمت مورد آزمایش قرار می گیرند صحبت نمی کنیم و پیشنهاد می کنیم خودتان این برنامه را تماشا کنید. لینک دانلود قسمت اول فصل دوم گرند تور با کیفت 720p در کانال تلگرام خودروبانک قرار داده شده است که آدرس آن https://telegram.me/khodrobank است.

لینک کانال تلگرام خودروبانک
نظرات
 
 
 
جواد 1396/9/17
زیر نویس فارسی داره ؟
ميثم 1396/9/18
سه تا پير مرد برگشتن با يه برنامه قوي
ولي انتظار ميرفت روي تصادف هاموند بيشتر كار ميكردن كلا ٣ دقيقه ويديو ازش پخش نشد تازه صحنه تصادف دقيقا هموني بود كه رو يوتوب پخش شده بود !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران