نیسان یک شاسی بلند جدید معرفی می کند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
نیسان "ترا Terra"، یک خودروی شاسی بلند برمبنای نیسان "ناوارا" خواهد بود که اخیرا عکاسان جاسوسی حاضر در صحنه، تصاویر جاسوسی بدون پوشش آن را در اختیار رسانه های بزرگ بین المللی قرار داده اند تا قبل از رونمایی رسمی از این محصول، چهره کامل آن بدون کوچک ترین استتار دیده شود.
اگرچه وبسایت منبع و یا عکاسان جاسوسی مدعی هستند که این خودروی شاسی بلند برای بازار چین آماده شده است و حتی برای طراحی و ساخت آن در قسمت عقب، اندکی به سبک چینی ها عملک شده است، باز هم این خودرو در سایت های کمپانی خودروسازی نیسان واقع در کشور "روسیه" و "اوکراین" به مراتب دیده شده است که شاید در بازارهای این دو کشور هم عرضه شود و یا حتی این امکان وجود دارد که شرکت خودروسازی نیسان برمبنای خودروی پیکاپ نیسان ناوارا، یک شاسی بلند مقرون به صرفه برای بازارهای درحال توسعه و یا نوظهور همچون روسیه آماده کرده است که خب هنوز از سوی سازنده تایید نشده است.

نیسان ترا

نیسان ترا

ناگفته نماند که پیش از این، تصاویری جاسوسی از خودروی شاسی بلند جدید نیسان در فضای مجازی پخش شده بود، اما حالا برای اولین بار است که یک تصویر از نمای عقب نیسان "ترا" بدست می آید. شاید نمای عقب اتومبیل همانند طراحی جلوی آن جذاب و جدی نباشد، اما طراحی معقول داشته و با یک شباهت اندک به محصولات تویوتا، می تواند مخاطبان خود را راضی نگه دارد.
برای بازار چین، گفته می شود که خودروی شاسی بلند نیسان "ترا" به یک پیشرانه 2.5 لیتری چهار سیلندر بنزینی با حداکثر خروجی قدرت 183 اسب بخاری مجهز خواهد شد که به 2 صورت محور عقب محرک و یا چهارچرخ محرک در اختیار مشتریان قرار می گیرد. این خودرو دارای طول 4882 میلی متر بوده، عرض آن به 1850 میل متر می رسد، ارتفاع 1835 میلی متر دارد و همچنین محورهای جلو و عقب آن با فاصله 2850 میلی متر نسبت به یکدیگر نصب شده است، البته این اطلاعات مربوط به مدل های فعلی نیسان "ترا" هستند که آخرین مدل آن در سال 2012 میلادی رونمایی شده و هم اکنون در بازار چین عرضه می شود.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

محمدمحسن

1396/9/24
بدنه اش شبیه پرادوئه

اسپورت

1396/9/25
پس با این حساب رقیب تویوتا فورچونر محسوب میشه