فصل دوم گرند تور منتشر شد - دانلود قسمت دوم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
قسمت اول فصل دوم برنامه ی گرند تور که پس از مدت ها انتظار هفته ی گذشته منتشر شد را در کانال تلگرام خودروبانک منتشر کردیم. این هفته نیز قسمت دوم از فصل دوم این برنامه ی جالب خودرویی منتشر شده است که البته فعلا نسخه ی کیفیت بالای آن در دسترس نیست و با کیفیت 480 آن را در کانال تلگرام قرار داده ایم اما به محض انتشار نسخه ی با کیفیت لینک آن نیز برای خوانندگان خودروبانک قرار خواهد گرفت.
در قسمت دوم نیز سه مجزی این برنامه یعنی ریچارد هاموند، جرمی کلارکسون و جیمز می به سراغ خودروهای سوپر اسپرتی همچون فورد GT و مرسدس AMG GT R رفته اند. این قسمت در منهتن نیویورک می گذرد و شاهد اتفاقات جالبی هستیم که رقم می خورد. اما دیگر بیش از این موضوع قسمت دوم را لو نمی دهیم و پیشنهاد می کنیم خودتان این برنامه را دانلود کرده و تماشا کنید.
قسمت دوم فصل دوم گرند تور با کیفیت 480 در کانال تلگرام خودروبانک قرار داده شده است که آدرس آن https://telegram.me/khodrobank است.

لینک کانال تلگرام خودروبانک
نظرات
 
 
 
علی 1396/9/24
ممنون که قسمت هارو برای دانلود قرار میدید...
مهدی 1396/9/24
سلام چرا نمونه 720 p فایلش خرابه؟ نیم گیگ از کفم رفت.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران