راننده جدید برنامه گرندتور را بشناسید

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
فصل دوم برنامه "گرند تور" پس از یک تاخیر کوتاه، در نهایت با تغییرات ریز و درشت آغاز شد، اما بدون شک یکی از بزرگ‌ترین تغییرات برنامه "گرند تور" در فصل دوم، حذف راننده پیست آمریکایی بود که در فصل اول انتقادات فراوانی را به همراه داشت و حالا بدون شک، یکی از خوشحال کننده‌ترین خبرها برای مخاطبان این برنامه در فصل دوم خواهد بود که در ادامه سعی داریم مروری کوتاه بر روی تغییرات این بخش داشته باشیم.
هفته گذشته در رابطه با تغییرات فصل جدید صحبت کردیم و هیچ اثری از راننده آمریکایی و ثبت زمان در پیست مخصوص این برنامه نبود، اما اگر قسمت دوم این فصل را دیده باشید، راننده جدید این برنامه که در واقع یک خانم است، کار خود را با زمان گیری مرسدس AMG GT R آغاز کرد و حالا این سوال بوجود آمده است که این راننده خانم در سری جدید برنامه گرند تور چه کسی است؟ این درحالیست که مجریان برنامه هیچگونه اشارهای به اسم این زن و حوزه فعالیت آن ندارند که یک علامت سوال بزرگ بر روی سر مخاطبان ایجاد کرده است، به همین دلیل سعی داریم یک معرفی کوتاه از راننده جدید "گرندتور" در خودروبانک داشته باشیم.

ابیگیل ایتن

ابیگیل ایتن

ابیگیل ایتن یا به اختصار "اَبی"، یک راننده مسابقه اهل "یورکشایر" انگلستان است که در تاریخ 2 ژانویه سال 1992 میلادی متولد شده و حالا به عنوان راننده تست برنامه گرند تور در فصل دوم شناخته می‌شود. علاوه بر رانندگی، او یک مربی رانندگی بوده و هنگامی که در مسابقات شرکت نکند، به عنوان یک مربی رانندگی پرفورمنس به شاگردان خود آموزش می‌دهد. اما در برنامه گرند تور و اولین حضور خود برای ثبت زمان با خودروی مرسدس AMG GT R، توانست حیرت تماشاگران و توجه مجریان این برنامه را به خود جلب کند.
جالب است بدانید که وقتی ابیگیل ایتن 10 ساله بود، فعالیت خود را در مسابقات "کارتینگ" آغاز کرد و در سن 15 سالگی موفق شد در مسابقات SAXMAX شرکت کند و عنوان چهارم را کسب کند، اما یکسال بعد از آن در سال 2008 میلادی، او به مسابقات قهرمانی SAXMAX رفت و توانست 3 بار بر روی پدیوم قرار گیرد و همچنین موفق شد برای 2 بار، سریع‌ترین زمان را در پیست ثبت کند. شروع فعالیت حرفه‌ای "ابیگیل ایتن" با یک خودروی مزدا MX5 سوپرکاپ بود و بعدها توانست هدایت یک دستگاه بی.ام.و M3 GTR را در سری مسابقات GT Cup بریتانیا در سال 2015 میلادی بدست بگیرد، اما در سال 2017 میلادی و در سری مسابقات Blancpain Endurance، توانست با هدایت یک فراری 488 GTE، اولین زنی باشد که موفق شده پا بر روی پدیوم این سری مسابقات بگذارد.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

آرششش

1396/10/3
اولش چِـت کردم فکر کردم امی آدمازه :|

Arash

1396/10/4
1992!؟ آدم از خودش خجالت میکشه!