تیزر جالب رنجروور اووک، عبور از یک سرعت گیر بزرگ در خیابان! + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
به رغم تولید و عرضه رنجروور اووک از سال 2011 میلادی به بازار و همچنین توسعه و رونمایی از یک نسخه فیس لیفت در سال 2016 میلادی، همچنان این برند خوش چهره شرکت خودروسازی لندروور توانایی جذب مشتریان زیادی را از نظر طراحی ظاهری، ویژگی‌های مدرنی دارد و این حس خوشایند را به مشتریان خود منتقل می‌کند.
با این حال، رقبای زیادی در بازار وجود دارد که ممکن است بازار فروش رنجروور اووک را تحت تاثیر قرار داده و مشتریان این شرکت خودروسازی انگلیسی به سمت رقبای این شرکت سوق پیدا کنند، به همین منظور کمپانی خودروسازی لندروور یک روش هوشمندانه برای تبلیغ رنجروور اووک پیدا کرده است که در قالب یک ویدیو منتشر شده و می‌توانید در ادامه شاهد این تبلیغ بسیار جذاب و جالب از سوی لندروور باشید.
اول از همه پیشنهاد می‌کنیم که خودتان این ویدیو را تماشا کنید، تا اینکه ما بخواهیم در رابطه با آن توضیح دهیم، اما اگر امکان تماشای این ویدیو برای شما مقدور نیست، خوب است بدانید که شرکت خودروسازی لندروور در تبلیغ اخیر خود برای رنجروور اووک، یک سرعت گیر بسیار بزرگ در خیابان نصب کرده است که بیشتر اتومبیل‌ها مجبور به بازگشت شده و یا برخی از آنان تلاش می‌کنند تا از روی این سرعت گیر رد شوند، اما تمامی آنان با مشکل مواجه شده و حتی نمی‌توانند چرخ‌های اتومبیل خود را به سطح این سرعت گیر برسانند، تا اینکه بلاخره خودروی شاسی بلند رنجروور اووک از راه رسیده و به راحتی هرچه تمام‌تر، از سرعت گیر بالا آمده و از آن رد می‌شود که حیرت تمامی افراد حاضر در صحنه را به همراه دارد.

نظرات
 
 
 
King japan 1396/9/27
اینجا فقط یه امپراطور پاترول نسل شش یا حضرت لندکروز میخواد
محسن 1396/9/27
اگه مرده بیاد ببینم از رو سرعت گیر ها و دست انداز های ایران هم می تونه به سلامت رد بشه!
آرش 1396/9/27
عالی بود , ماشین به این میگن ! .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران