بی ام و پرفروش ترین خودروی لوکس چین

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
به گزارش "اتوموتیو نیوز"، شرکت خودروسازی بی.ام.و موفق شد بر سلطه شرکت خودروسازی آئودی غلبه کند و محصولات خود را تبدیل به پرفروش‌ترین خودروی لوکس در کشور چین کند.
در 11 ماه اول سال 2017 میلادی، کمپانی خودروسازی BMW در کشور چین موفق به افزایش 15 درصدی سهم فروش خود شده است تا در مجموع آمار فروش این خودروساز آلمانی در کشور چین به عدد 542 هزار و 362 دستگاه برسد، این درحالیست که روند رو به رشد BMW به هیچ وجه متوقف نشده و فروش محصولات آن در ماه نوامبر سال جاری حدود 12 درصدی افزایش پیدا کرده است تا حالا محصولات آن به عنوان پرفروش‌ترین خودروهای لوکس بازار چین شناخته شود.
در مقایسه بی.ام.و با آئودی، شرکت خودروسازی آئودی در سال جاری با فروش 528 هزار و 706 دستگاه، چیزی حدود 2.1 درصد کاهش فروش را نسبت به سال گذشته میلادی تجربه کرده است که حتی باعث شده شرکت خودروسازی مرسدس بنز هم از آن جلو زده و موفق به فروش 539 هزار و 728 دستگاه از ابتدای سال 2017 میلادی تا به امروز شود، اما زور مرسدس بنز به شرکت خودروسازی بی.ام.و نرسیده و این غول خودروساز باواریایی با فروش خیره کننده 542 هزار و 362 دستگاه از ابتدای سال 2017 میلادی تا به امروز، موفق شده رقبای هم وطن خود را در کشور چین پشت سر بگذارد و تبدیل به فروشنده برتر خودروهای لوکس در پرجمعیت‌ترین کشور جهان شود.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

رضا

1396/9/29
شرم بر حامیان انحصار! خود چینی ها بی ام و سوار میشن و آشغالهای بی هویتشون را می فرستند تا ملت ما مشغول شن!!! واقعا تاسف آوره! جک و جانور و لیف و صابون و ... جالبه بعضی از هموطنامون رو این آشغالها تعصب هم دارند. بابا اگه این فروغونهای چینی اگه خوب بودن ملتش سوارش می شدند دیگه.