وقتی پرتاب موشک ایلان ماسک باعث تصادف می شود + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
در 22 دسامبر 2017 میلادی، ایلان ماسک ترس از تهاجم بیگانگان را به وجود آورد، هنگامی که یک موشک فالکن اسپیس X در لس آنجلس پرتاب شد، خط پرواز و همچنین ظاهر آن واقعا به یک چیز جالب و عجیب تبدیل شد.
پرتاب موشک فالکن اسپیس X، پس از غروب خورشید و همچنین در ساعت اوج شلوغی و پیک ترافیک انجام شد، بنابراین هزاران نفر از مردم محلی لس آنجلس هنگامی که موشک فالکن اسپیس X پرتاب شد در حال رانندگی بودند و توجه آنان به موشک عجیب ایلان ماسک جذب شد، اما نتیجه این جلب توجه هوایی درست همانطور که در عنوان مقاله ذکر شد، عدم توجه رانندگان به جاده را در پی داشت که همین موضوع باعث شد تا یک تصادف زنجیره‌ای کوچک در خیابان شکل گیرد.
از این حادثه یک ویدیو منتشر شده و توسط گروه خودروبانک آماده شده است که می‌توانید در انتهای همین مقاله شاهد آن باشید. در این ویدیو خواهد دید که رانندگان پس از دیدن موشک فالکن اسپیس X ایلان ماسک در آسمان، سرعت خود را کم می‌کنند و به تماشای آن می‌پردازند، ولی این کاهش سرعت کافی نیست و همانطور که در ویدیو نشان داده شده است، در لاین سرعت جاده شاهد برخورد 3 اتومبیل با یکدیگر هستیم.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران