شوروم برابوس در دوسلدورف را ببینید + عکس

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
برابوس، تیونری آلمانی که تنها پروژه‌های خود را از بین محصولات مرسدس بنز و یا حتی زیرمجموعه‌های این شرکت خودروسازی، همچون محصولات "اسمارت" انتخاب می‌کند، یک شوروم جدید در شهر "دوسلدورف" آلمان راه اندازی کرده است که علاقه مندان می‌توانند محصولات منحصربه فرد این تیونر آلمانی را به صورت یک مجموعه در این شوروم تماشا کنند، بجای اینکه شاید چند ماه یکبار محصولات آن در خیابان دیده شود.
مکان‌های نسبتا زیادی برای علاقه مندان به صنعت خودروسازی در کشور آلمان وجود دارد، همچون اتوبان‌های بزرگ، پیست معروف نوربرگ رینگ، تور کارخانه‌ها و همچنین موزه‌های شرکت‌های بزرگ خودروسازی که می‌توانید ساعت‌های بسیار زیادی را داخل آنان سرگرم شوید، اما حالا شوروم برابوس هم به آن اضافه شده است که می‌تواند چند دقیقه دیگر از اوقات فراغت گردشگران آلمانی را پر کند.
شوروم برابوس در واقع با نام KÖ90 شناخته خواهد شد که در یک فضای 4300 فوت مربع واقع در جنوب شهر دوسلدورف راه اندازی شده است که می‌توان مجموعه‌ای از خودروهای مدرن و کلاسیک مرسدس بنز را مشاهده کرد که تمامی آنان لباس برابوس به تن کرده‌اند. هرچند اگر توانایی سفر به آلمان و بازدید از این شوروم را ندارید، شرکت براباس شوروم‌های مشابه دیگری هم در شهرهای لس آنجلس، میامی، لندن، مسکو، دبی، پکن، شانگهای و همچنین توکیو راه اندازی کرده است. در انتها مشاهده ی گالری تصاویر این شوروم را به شما پیشنهاد می کنیم.

برچسب ها:
نظرات