قیمت جهانی لکسوس RX450h کاهش یافت!

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
با تایید شرکت خودروسازی لکسوس، نسخه هیبریدی لکسوس RX 450h در آینده نزدیک ارزانتر خواهد شد و مدلهای پایه آن در نسخه 2018، با حداقل قیمت 46 هزار و 690 دلار به مشتریان عرضه می‌شود.
در صورت فروش لکسوس RX هیبریدی با چنین قیمتی، می‌توان گفت که این خودرو در مدل‌های 2018 خود حدود 7450 دلار ارزان‌تر خواهد شد، اما در مقابل یکسری امکانات اتومبیل در لیست تجهیزات استاندارد آن حذف شده و تبدیل به امکانات قابل سفارش می‌شود که به ترتیب شامل روکش‌های چرمی صندلی‌ها، سیستم گرمکن و تهویه صندلی‌ها، سانروف اتومبیل، سیستم هشدار ترافیک عقب، سیستم هشدار نقاط کور و همچنین شامل بسته پرمیوم خواهد شد که در صورت سفارش تمامی آنان بر روی اتومبیل، باز هم قیمت نهایی آن در مدل‌های 2018 چیزی حدود 1055 دلار ارزان تر از مدل‌های 2017 اتومبیل است.

نمای عقب لکسوس RX

نمای عقب لکسوس RX

همانطور که اطلاع دارید، شرکت خودروسازی لکسوس در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس آمریکا، از یک نسخه 7 سرنشین لکسوس RX هیبریدی تحت عنوان RX 450h L رونمایی کرد که به نظر می‌رسد دلیل دیگر لکسوس برای کاهش قیمت جهانی RX 450h همین موضوع باشد که در مدلهای پایه خود با سیستم انتقال قدرت محور جلو محرک، به قیمت 47 هزار و 670 دلار فروخته خواهد شد و یا مشتریان میتوانند با پرداخت 1400 دلار هزینه بیشتر، نسخه چهار چرخ محرک آن را خریداری کنند، به همین دلیل نیاز است که نسخههای استاندارد اتومبیل با قابلیت حمل 5 سرنشین، قیمت پایه 46 هزار و 690 دلاری داشته باشد.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
MehD 1396/10/10
اونا تو یه دنیای دیگه زندگی میکنند یا ما؟...آخه اونجا هم چیز برعکس اینجاست!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران