هزینه بالای کشور ولز برای نگهداری خودروهای پلیس

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
پلیس ولز در طول چهار اخیر، بیش از 4.7 میلیون دلار را خرج تعمیرات اتومبیل‌های خود کرده است، زیرا پلیس این کشور از وسایل نقلیه خود در تمامی شرایط استفاده می‌کند.
از تعقیب و گریزهای خشن با سرعت بالا گرفته تا رانندگی عادی در شهر و سامان دادن به ترافیک عمومی، پلیس ولز از وسایل نقلیه عمومی خود استفاده می‌کند، به همین دلیل BBC گزارش می‌دهد که پلیس ولز در طول این چهار سال گذشته، چیزی بیش از 3.5 میلیون پوند (4.7 میلیون دلار) را صرف تعمیرات وسایل نقلیه خود کرده است. در طول این چهار سال نزدیک به 4214 تصادف برای وسایل نقلیه پلیس این کشور به ثبت رسیده است که برخی از آنان ناشی از عدم رانندگی درست افسران و یا حتی ناشی از اشتباهات رانندگان در حرکت معکوس بوده است.
پلیس جنوب ولز مسئولیت بیشتر آسیب‌های وسایل نقلیه پلیس را برعهده دارد که با در اختیار داشتن 27 وسیله نقلیه، در طول این چهار سال چیزی حدود 2.6 میلیون پوند (3.4 میلیون دلار) را صرف تعمیرات آنان کرده است. جرمی وون، معاون رئیس پلیس این منطقه در مصاحبه با خبرگزاری BBC عنوان کرد: رانندگان ما بسیار ماهر هستند و سعی می‌کنند تا از وسایل نقلیه پلیس محافظت کنند، اما اجتناب ناپذیر است که در حین انجام وظیفه آسیب‌های جزیی و یا جدی به اتومبیل وارد می‌شود. در طول هر سال بیش از 1 میلیون تماس پاسخ داده می‌شود و وسایل نقلیه پلیس کشور به طور سالیانه چیزی حدود 19.3 میلیون کیلومتر را حرکت می‌کنند.
در قسمت شمالی ولز، اوضاع کمی آرام‌تر پیش می‌رود، زیرا از مجموع 4214 تصادفی که در طول این چهار سال رخ داده است، تنها 1339 مورد آن مربوط به بخش شمالی کشور ولز می‌شود که طبق آمارهای ارائه شده، چیزی حدود 442 هزار و 776 پوند (595 هزار و 383 دار) هزینه تعمیرات آنان شده است، هرچند بخش قابل توجهی از آمار تصادف این بخش تنها مربوط به خسارات جزیی می‌شود که با یک هزینه اندک برطرف می‌شوند.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران