دردسر یک تاجر چینی که کل پول بی ام و را با سکه داد!+ فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
همه ما می‌دانیم که برای خرید ارزان‌ترین مدل از محصولات BMW هم نیاز به پرداخت پول زیادی داریم، اما پرداخت این هزینه به صورت سکه می‌تواند بسیار عجیب و جالب توجه باشد، کاری که اخیرا یک تاجر چینی برای خرید یکی از محصولات BMW انجام داده است.
همانطور که گفتیم، پرداخت سکه برای دریافت لباس از خشکشویی، پرداخت هزینه عیب یابی اتومبیل و یا حتی هزینه تعمیرات ماشین نبوده است، بلکه این تاجر چینی از مجموع هزینه 400 هزار یوان خود برای خرید یک دستگاه از محصولات بی.ام.و که حدود 60 هزار و 500 دلار می‌شود، معادل 70 هزار یوان (11 هزار دلار) آن را به صورت سکه پرداخته کرده است تا هم یک دردسر بزرگ برای خود و همچنین یک دردسر بزرگ نمایندگی BMW ایجاد کند که می‌توانید بخشی از این دردسر را در ویدیو زیر شاهد باشید که کارکنان این تاجر چینی در حال شمارش و بسته بندی سکه‌ها برای تحویل به نمایندگی BMW هستند.
طبق ادعای "دیلی میل"، این تاجر چینی بیش از چندین سال اقدام به جمع آوری این سکه‌ها کرده است تا در نهایت هنگام خرید یک اتومبیل جدید از شر آنان خلاص شود. گفته می‌شود که علاوه بر کارکنان این تاجر چینی، نمایندگی فروش BMW نیز برای ساعت‌ها مشغول شمارش سکه‌ها بوده‌اند تا مشکلی در تنظیم قرارداد وجود نداشته باشد.برچسب ها:
نظرات
 
 
 

1

1396/10/12
مرگ بر بانک , مرگ بر مردم رباخوار , مرگ بر محاربان با الله و رسولش
  • محمد

    1396/10/12
    يَمْحَقُ اللَّهُ الرِّبا وَ يُرْبِي الصَّدَقاتِ وَ اللَّهُ لا يُحِبُّ کُلَّ کَفَّارٍ أَثيمٍ

مهدی

1396/10/12
باسلام و عرض خسته نباشید خدمت استاد ال طه کارشناس خبره خودرو .. خواستم سوال کنم ویدئو جدید کی میزارین دلمون براتون تنگ شده غیبتتون طولانی شده ..