توقف فروش بنزین با کارت بانکی؛ چالش تازه برای جایگاهداران سوخت و مشتریان

رئیس جایگاه‌داران سوخت می‌گوید به دلیل مشکلاتی که با بانک‌ها داریم از این پس جایگاه‌ها فقط در قبال دریافت پول نقد بنزین تحویل می‌دهند.
از میانه‌های هفته گذشته واریز با تاخیر پول از طریق کارت‌های اعتباری و دستگاه‌های پوز به حساب جایگاه‌داران سوخت موجب ایجاد مشکلات برای مردم و جایگاه‌داران شده است و بر اساس این گزارش جایگاه‌داران با قطع کردن دستگاه‌های کارت خوان جایگاه‌های سوخت فقط وجه بنزین را نقدا دریافت می‌کنند و به هیچ عنوان کارت بانکی نمی‌پذیرند.
در همین باره رئیس جایگاه‌داران سوخت اظهار کرد: به دلیل مشکلاتی که با بانک‌ها داریم ناچار به اتخاذ این تصمیم شدیم و از این پس جایگاه‌ها فقط در قبال دریافت پول نقد بنزین تحویل می‌دهند.
بیژن حاج محمدرضا افزود: طی توافقات صورت گرفته قرار بود بانک‌ها پول را طی همان شب به حساب‌ها واریز کنند اما، اکنون این مدت زمان به ۱۰ تا ۱۲ روز رسیده است.
رئیس جایگاه‌داران سوخت با بیان اینکه در این بین برخی مواقع مبالغی گم می‌شود، گفت: بانک‌ها از این موضوع سوءاستفاده می کنند.
وی تاکید کرد: این اتفاق در حالی رخ می دهد که جایگاهداران باید هزینه خرید بنزین را به صورت نقد به شرکت ملی نفت پرداخت کنند.
حاج محمدرضا خاطرنشان کرد: رایزنی با بانک مرکزی فایده ندارد و در حال حاضر میلیاردها تومان از بانک‌ها طلبکار هستیم.
رئیس جایگاه‌داران سوخت تصریح کرد: ۳۸۰۰ تا ۴ هزار میلیارد تومان از سیستم بانکی طلبکار هستیم.
نظرات
 
 
 
محمد 1396/11/14
مملکت نیست وامونده ، این باکها چه برسر این مردم آوردن .
پیمان 1396/11/14
تنها قشری که تو ایران هیچ وقت میلیارد رو نمیبینه کارمنده...
خوبه حالا این.اتفاق افتاد مردم بفهمن حتی اگه پمپ بنزین داشته باشی بیشتر در میاری تا بری تو این کشور یه کار فرهنگی یا هنری یا علمی بکنی..
  • Aryan 1396/11/14
    پمپ بنزین دیگه دورش سراومده
هومن 1396/11/14
ایران کلا هی رو به عقب میره :)
علی ز 1396/11/15
به مناسبت دهه مبارک فجر افتخاری دیگر رقم خورد
آیدین 1396/11/15
جالبه! ندیده بودیم گرگ به گرگ حمله کنه!!!